Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedvenc parfümöd? Női, férfi...

Kedvenc parfümöd? Női, férfi és uniszex illatok is jöhetnek. Illetve melyiket utálod? Ez fontos, ezt is írd meg, ha van ilyen. 👃

Figyelt kérdés

2022. okt. 6. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kedvenc az új Billie Eilish szobrosa.


Amit nagyon utálok, az a Pink sugar, és az almás Nina Ricci pláne ha koppintás mert nekem ezek túl édesek.

2022. okt. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nagy kedvenceim a Dior Poison és a Mugler Aura, illetve ezek másolatai. Szeretem még a Zarától az Ebony wood-ot is. Amitől ki tudok futni a világból, az az Avonos Pur blanca és Little black dress.
2022. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem a Creedek jönnek be nagyon, akármennyire is túlhypeoltnak tartják.


Aventus, Original Santal a két örök kedvenc.


Ő velük ismerkedem most:

Creed Bois Du Portugal

Creed Royal Oud

Parfums de Marly Pegasus Exclusif

Chanel Bleu de Chanel


Ők megvannak teljes üvegben, de nem hiszem, hogy ultimate kedvencek lesznek, viszont nagyon finomak

Rituals The Ritual of Oudh

Rituals Bleu Byzantin


Amiből nem feltétlenül rohannék újat venni, de meggondolandó mindenképp:

Carner Barcelona Palo Santo

Van Cleef & Arpels C.E. Bois Doré

Parfums de Marly Oajan


Nem, nem vagyok milliomos, általában minták, meg 10 ml-es kiárult kiszerelések vannak, mert jobb szeretem többször tesztelni a bőrömön, stb. Az Aventus egy barátom / kollégám, meg a kedvesem vitt be a luxus, nehezebben elérhető (értsd teljes üveg) parfümök világába és nem is nagyon vonzanak már a mainstreamebb brandek. Ami nagyon tetszett a mainstreamből, de nem veszek újat, mert exhez köt, az a Paco Rabanne 1 Million Privé, az kemény cucc.

2022. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok még. Nekem nincs utálom parfüm, én inkább általánosságba véve nem szeretem a mainstream világot (értsd Douglas, DM, Rossman), nmert valahogy nem találok igazán különlegeset, amit már más gyártótól ne szaglásztam volna. Most pl az Armani Code a nagy sztár a férfiak körében, megszagoltam, de le is raktam, mert semmi különlegeset nem éreztem. Ugyanígy vagyok sok minden mással, ami tudom, hogy elismert, befutott, imádják, de valahogy nekem nem.


A Mont Blancoc között lehet találnék valamit, azok úgy nem voltak rosszak, amikor szaglásztam őket.


Én pl máig nem értem, hogy nincs még a Ritualsnak itthon üzlete, annyira egyedi dolgot készítenek a hollandok (szerintem). Értem, hogy ott van Parndorf, meg nem tudom hány euró felett ingyenes a szállítás, de az megint más, mintha itthon lenne egy.

2022. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Isti22 ***** válasza:
100%

Nem konkrétumot fogok mondani, hanem általánosságban:


- Amit nem szeretek, azok az "állatiasnak" nevezett, keserű, szúrós szagú illatok, mint pl. a pézsma, ámbra, régebbi parfümök esetén a civet és társai.


- Amiket általában szeretek, azok a melegen fűszeres, gyakran gyümölcsösebb beütésű parfümök.


Illetve az is igaz rám, amit 3/4-es írt, van is átfedés a kedvenceink között, de a lényeg az, hogy ha már beleszagoltál egyedibb parfümökbe és túl vagy párszáz tesztelésen, akkor minden második olcsóbb parfümöt ugyanolyannak fogsz érezni és így nagyon unalmassá válnak.

2022. okt. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ariana Grande parfümök a kedvenceim, mindet szeretem.
2022. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedvenceim:

- Creed - Silver Mountain Water

- Amouage - Blossom Love

- Zoologist - Hummingbird

- Montale - Sensual Instinct

- Casamorati 1888 - Lira

- Dior - Miss Dior 2021

- Viktor & Rolf - Flowerbomb

- Ariana Grande - Ari


Utálom / nem nekem való:

- Prada - Infusion d’Iris

- Lancôme - Trésor

- Lancôme - Idôle

- Armani - Sì Passione

- Armani - Acqua di Gioia

- Victoria’s Secret - Bombshell

- James Bond 007 illatok - az összes, amit próbáltam 😖

- szinte az összes Avonos illat, aminek (rajtam) köze sincs ahhoz, ami az újságban található, továbbá a tartóssága is nevetségesen gagyi

2022. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az Avon az egy teljesen más kategória, nem is értem, hogy tudnak még létezni. Lehet, mert csilliárd terméket értékesítenek, de mint írtad kedves 7-es, a minőség, tartósság az már más.
2022. okt. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
8. Volt régen egy Avonos illat, az Absynthe, na az jó volt, szerettem. A mostainak közül ha egy pár percig finom, akkor is valami egyenillattá száradnak le.
2022. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Tardoskedd válasza:
Bocs, hogy kérdezek! Én női parfümöt keresek. Ez olyan, amikor a plázacica végigmegy egy hypermarket boltban és az illatfolyosójában meg lehet őt találni, ha nem is látod. Köszönöm!
2022. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!