Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Armani code velemény?

Eger macska kérdése:

Armani code velemény?

Figyelt kérdés
Tartós parfüm?
2022. okt. 9. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

A fragrantica oldalon szavazók között (3200 fő) inkább közepesen tartósnak tartja, 880 pedig hosszan tartónak, a maradék eloszlik a nagyon gyenge, gyenge és az "örök" opciók között. Egy közepes parfüm a kommentek szerint.


Egyéni vélemény, engem nem hatott meg, nekem kicsit kommersz az illata, majd lehet megszagolom újra, de nem volt számomra érdekes.

2022. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, 1670 fő tartja közepesnek, az lemaradt. :) Ha jó vagy angolból, akkor itt tudsz olvasgani véleményeket.

[link]


Remélem erre a Code-ra gondoltál, de ha nem, akkor a keresőbe beírod, hogy Armani Code és megtalálod, hogy melyikre is gondolsz pontosan.

2022. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyenge és közepesen tartós. Persze ha bőrre fújod akkor bőrtípus függő meg mindig lehet többet fújni de alapvetően nem egy beast mode cucc.
2022. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Húgomtól kaptam egy ilyen illatot. Nekem nagyon édeskés, azt hittem női parfüm :D


De amúgy nem rossz, van benne valami mélység.

2023. febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!