Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek milyen parfüm...

Férfiak! Nektek milyen parfüm tetszik legjobban egy nőn?

Figyelt kérdés

Írhattok konkrét parfümöt is, de az is elég, hogyha meg nevezitek azokat az összetevőket amelyek tetszenek…


Előre is köszi!



2022. okt. 11. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
8%

Nem szeretem a parfümöket.

Nekem bőven elég, ha tiszta a nő, és nincs SZAGA!!!

2022. okt. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pl nem tetszik a nagyon pacsuli, vagy a kölni jellegű (pl régi Chanel) parfümök. Az édessel, virágossal nincs gond, de ha már túl édes, túl virágmezős, az sem tetszik annyira.


Szóval az édes virágos mézes gyümölcsös parfümök, vagy kissé fűszeresebb akár. A normalitás, nem túlzó kereteken belül. :)

2022. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Nekem megfájdul a fejem tőle, egyik-másik még csak nem is tusol, hanem teleszórja magát ezzel a nyomorult löttyel, és sokszor éreztem, hogy összekeveredik az izzadtságszaggal, olyankor öklendezek. Büdös, és borzalmasan irritál. De hát ezeknek magyarázhatsz... olyanok, mint a fogyókúra rovatban, csak fújják a saját igazukat.
2022. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
TM: ANGEL
2022. okt. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

A nagyon erős, nagyon édeskés illatot nem birom.

Inkább legyen egy kicsit fásabb, kesenyésebb, de mégis nőies illatú a parfüm.

Az sem baj, ha nem teljesen eredeti, mert akkor nem annyira tolakodóan erős.

Lehessen érezni egy finom illatot, de ne lehessen tőle elájúlni, ne csavarja az ember orrát.

2022. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az edes jon be
2022. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%

Puff neki.

Kinek az édes, s kinek a krémes.

Hát ez egészen egyszerűen szinte rémes. 😃😄😁

2022. okt. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Amilyet spriccelnek.
2022. okt. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer vettem az akkori barátnőmnek parfümöt ajándékba. Rengeteget megszagoltam, de a legtöbb csak "kellemes" volt. Aztán következett egy, ami magasan verte az összeset. Christina Aguilera egyik parfümje. A nevére nem emlékszem, rózsaszín üvegben volt.:)
2022. okt. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!