Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miről beszélgettek a körmösödd...

Miről beszélgettek a körmösöddel/fodrászoddal/kozmetikusoddal?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam körmösnél és felmerült bennem a kérdés, hogy ha elmennék megcsináltatni a körmeimet milyen lenne közben a "hangulat"?

Nálatok milyen volt az első alkalom a körmösötöknél?

Interneten sokszor olvasom, hogy a fodrász, kozmetikus, körmös mindig dumál a vendéggel. De én ezt nem tudom elképzelni ,ő hozza fel a témákat, vagy hogy alakul?:D

Még csak olyan fodrásznál voltam, ahová nem kellett időpontot foglalni, nem volt bevált fodrászom sem soha, tehát így nem tudok mire alapozni.



2022. okt. 13. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából majd ő hozza fel a témát, mesél, vagy kérdez valamit. A többi magától jön:)
2022. okt. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én sosem beszélgetek a fodrásszal. egyrészt rohadtul nem érdekel más ismeretlen emberek élete és annak eseményei, másrészt iszonyatosan felbsz, hogy nem a hajamra figyel meg arra, hogy ne rontsa el, hanem a pletykázásra. Nem véletlen, hogy külföldön már nyíltak csendes fodrászszalonok.
2022. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Körmös vagyok, arról beszélgetünk, ami a vendéget érdekli, de olyan is van, hogy nem beszélgetünk. Van, hogy én merülök bele a munkába, van, hogy a vendégnek nincs kedve.

Volt már olyan is, hogy abszolút nem találtunk közös témát. Mondjuk ez a legritkább eset.


Amitől érdemes tartózkodni, az a politika. Abból nem születik jó téma.

2022. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pl szoktam termekekről faggatni őket, ami engem érdekel, ők milyen eredményeket érnek el vele. Esetleg javasol valamit. Hétköznapi dolgok. Bármiről lehet beszélgetni.

Én amúgy legtöbbször csendben vagyok és hagyom dolgozni.

2022. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában mindig megkérdezi a kozmetikusom meg a fodrászom is, hogy hogy megy az egyetem és mesélek róla kicsit. A fodrászommal hajápolásról szoktam kérdezgetni, a kozmetikusommal meg bőrápolásról. Mindkettővel nagyon sokat foglalkozok így elég sokat tudok a témáról.
2022. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak fodrászhoz járok, azt is egy sima csakvágás szalonba. Általában elvannak a hajszínemmel és kérdezgetik, mivel és hogyan festem. Többször fotózgatták is. Illetve egyszer az egyik megkérdezte, hogy mi a munkám, hol tudok dolgozni ilyen hajjal :D pedig semmi extra csak sötétkék.
2022. okt. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!