Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férjem nekem nem tetsző...

Férjem nekem nem tetsző parfümöt ajándékozott, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Ajándékba vásárolta nekem, de sajnos ez inkább az Ő ízléstelen tükrözi, nem az enyémet. Vagy azt, amilyennek igazából látni szeretne. Egy virágos, túl elegáns illat az ajándék, ára is meglepően drága, így nem is mertem szóvá tenni, félmosollyal próbáltam örömöt mutatni. Ez a parfüm viszont nem én vagyok, képtelen vagyok azonosulni vele, így a kipróbálás után úgy láttam, én a sportos, fitt személyiségemhez ez viselhetlen. Éjszakára próbálom az Ő kedvéért viselni, de sajnos migrén, fejgörcsöt, hányingert is okoz.

Nem merem megmondani neki, hogy szívből utálom az illatot, tudom , hogy jószándékból adta.

Mitévő legyek, hazudni is kínos, hogy tetszik, sajnos 30 ml-s, ez nagyon sokáig tartana...



2022. okt. 17. 22:15
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Az ő ízlését tükrözi. Bánt, hogy még sem kérdezett, hogy esetleg én milyen illatot, milyen márkát választanék. Őszinte leszek, még a márkát sem szeretem. Tanácstalan vagyok.
2022. okt. 17. 22:17
 2/33 anonim ***** válasza:
18%
"véletlen" elejted, vagy ráteszed a mosógép szélére, hogy centrizés közben leessen és ha eltörik probléma megoldva. Vagy berakod a táskádba és "véletlen" otthagyod valahol.
2022. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Hát maximum a munkahelyemen "felejthetetlen ott"de vajon meddig hinné el, hogy mindig ugyanúgy elfelejtem hazahozni?

Én is gondoltam rá, hogy földhöz csapom, vagy letöröm a fújókáját , ilyesmi. Ha összetörik, ez az elementáris szag hónapokig bekerített a lakást.

2022. okt. 17. 22:21
 4/33 A kérdező kommentje:
*beteríti az illat a lakást.
2022. okt. 17. 22:23
 5/33 anonim ***** válasza:
8%
mond, azt, hogy bent hagytad a unkahelyen a takarítónő vagy valaki meg ellophatta ezért nincs meg.
2022. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Hát, végül is..jó nagyot hazudnék,már most ég az arcom, de azt hiszem nem tudnék máshogy megszabadulni ettől. Csak eszébe ne jusson esetleg még egy kis üvegcsével meglepni. 😅
2022. okt. 17. 22:27
 7/33 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra, hogy őszintén bevallom, undorodom az illattól. Viszont félek is , hogy nagyon megbántanám.
2022. okt. 17. 22:29
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem lehet megmondani neki, hogy köszönöm szépen, Józsikám, de sajnos nekem ez nem tetszik, ezért nem fogom használni? Hisz házasok vagytok, muszáj, hogy meg tudjátok beszélni a felmerülő problémákat!
2022. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenben jobb nem hazudni, ha eljátszod, hogy sajnos elveszett, még meglepne egy újjal karácsonyra. Én a helyedben csak nem használnám és ha rákérdez, akkor megmondanám, hogy a szándékot értékelem és nagyon kedves volt tőle, hogy meg akart lepni, de sajnos nekem nem tetszik az illata és nem érzem, hogy passzol hozzám. Szerintem mindenki tudja, hogy a parfüm egy személyes dolog és egyáltalán nem könnyű valakinek ajándékba venni (ha nem ő mondja meg, hogy mit szeretne) és könnyű mellényúlni. Nem a te hibád, hogy nem tetszik, ne érezd rosszul magad miatta.
2022. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűen csak ne viseld.



Gondolom nem jársz heti szinten gálákra, az átlag nő életében úgyse lesz annyira gyakran elegáns nap amire fel lehet venni.


És ez igazából nem hazugság.


Az meg kit zavar, ha ott a polcon?

Nekem is van legalább 3 olyan parfümöm amit megbántam, kinőttem, vagy csak papíron tetszett.


Ne ostorozd magad emiatt.

2022. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!