Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Divat még az egyenes frufru?

Divat még az egyenes frufru?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 15:24
 1/10 anonim válasza:
100%
Hát szerintem nem rossz
2010. szept. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Kit érdekel hogy divat - e? Gáz vagy! Nekem egyenes a frufrum, de magasról le...... hogy kinek tetszik, kinek nem, ill. hogy divat - e! Nehogy már más miatt ne legyen ilyen hajad! Ha a kopaszság lesz divat, leborotválod a fejed? jesszus ....
2010. szept. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
húú bazz, egy szimpla kérdés volt, és így nekem esel. Unalmas lehet az életed:)
2010. szept. 28. 15:37
 4/10 Dancsibácsi! ***** válasza:
92%

A másodiknak igaza van 100%ig, teljes mértékben, viszont tényleg nem kellett volna így letámadni a szerencsétlen kérdezőt :D


kérdező: nekem pl tetszik. jobb választ nem tudok adni, sry.

2010. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a második válaszadó elég fura: na már most, divatban van persze, és ha nem lenne te sem hordanád hidd el, mivel valószínű azért kérted, hogy így vágja a fodrászod, mert megtetszett pl. egy modellen, ismert személyen, baárnődön, képen... ha nem lenne divat, ilyeneket nem látnál az utcán, bár manapság vannak persze szélsőségek, mondjuk a színes hajak (lila..) - a hideg kiráz, sztem soha nem is volt és nem is lesz divat, mégis van, de az azért szélsőség, tehát mondjuk 60 éve tupírfrizkókat hordtak, egyenes frufrut nem igen, a tupír máig divat, de nem az, amit a II. világháború idején, után hordtak .. de ez csak egy pl., ha jól áll kedves kérdező vágasd olyanra, mert divatos ez is és az oldalfrufru is
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha tetszik, és ami a legfontosabb JÓL ÁLL, akkor divatos. Igazán hajdivat sosincs. Ahogy nincs két egyforma frizura sem. Próbáld ki! Ha pedig mégsem jön be, pár hónap és oldalra tudod fésülni, vagy hátra tűzni!
2010. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem, de kit érdekel !?

Ha jól áll, vágasd.

2010. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Divat, én is pár napja vágtam le a frufrumat egyenesre. Utálom ha a szemembe lóg.
2010. szept. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a fodrászom vágta ilyenre, megkértem hogy csináljon olyat ami jól áll. Bocsi hogy így neked támadtam, nagyon hosszú napom volt, és eszembe jutott egy hülye kis csaj aki ugyan ezt kérdezte tőlem, és húúú..... ( voltak egyéb körülmények is ).

Bocsi még egyszer :(

2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kérdeztem, mert épp mondtam valakinek, hogy megint olyat akarok vágatni, mire letámadott, hogy ne vágassak olyat, mert már nem divat. Csak tudni akartam, hogy amúgy igaza van.
2010. szept. 29. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!