Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép, ha egy lány...

Szerintetek szép, ha egy lány ilyen vékony?

Figyelt kérdés

[link]


Pontosan ilyen az én testalkatom is és sokak mondták már, hogy nagyon szép, viszont kaptam azért elég sok sértő megjegyzést is rá…


Kíváncsi lennék más véleményére is :) Szerintetek vonzó egy ilyen vékony lány?



2022. nov. 5. 23:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ne itt idegenek véleményére adj. Bármilyen alakot lehet kritizálni, hibákat találni benne épp ezért nem kéne, hogy ez legyen a mérvadó, hogy mások mit mondanak. Ha neked tetszik az alakod maradj ilyen, ha nem akkor hízz kicsit, ha pedig esetleg nem tudnál hízni akkor fogadd el magad így, hiszem így is tetszesz embereknek, a többiekkel meg ne foglalkozz. :)
2022. nov. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Ilyen lábszárral csak anorexiás lehet. Beteg.
2022. nov. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok anorexiás és ami a legfontosabb, hogy nem éheztetem magam :) Ilyen az alkatom, még annak ellenére is, hogy rengeteget eszem. Nagyon szuper lenne egyébként, ha felfognátok azt, hogy nem minden vékony lány anorexiás. Úgy látom nem sokak agyáig szeretne eljutni ez az információ, dehát ez van
2022. nov. 6. 00:13
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

Azért ez az anorexiástól messze van (lejjebb azért látható olyan is).

A kifutókhoz lehet, hogy már túlsúlyos is lenne.

Nekem bejön.

2022. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon szép nekem nagyon tetszik és szeretnék így kinezni. Bízom benne hogy ilyen karcsú alakkal is lehet egészséges valaki minden csak az életmódon múlik.
2022. nov. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%

Ja és lanykent módon hogy szerintem vonzó is, természetesen, ne hallgass a rosszalló, se az irigy megjegyzésekre, emberekre se. Amint írtad, hogy normálisan eszel, a szervezeted is jól működik stb addig teljesen rendben vagy kívül belül és ne akarj hízni mások miatt:)

Amúgy #5 voltam

2022. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem
2022. nov. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
64%
Mostanában nagy divat lett a vékony lányoknak a beszólogatás. Szólj vissza, védd meg magad. Szerintem szép ez az alak (is). Amúgy valakinek ez tetszik valakinek meg az… Nem lehet mindenkinek megfelelni.
2022. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem is hasonló genetikailag, bár én 30-hoz közeledem és edzem is, szóval van rajtam minimális izom azért. Többnyire negatív visszajelzéseket kapok, de én elégedett vagyok magammal és nem szeretnék testesebb lenni, se zsír felszedése, se izomtömeg-növelés által. Bár ritka az olyan férfi, akinek az ilyen alak igazán tetszik, de szerencsére én találtam egyet, aki semmi pénzért nem cserélne le egy seggesebb-mellesebb, husis nőre.
2022. nov. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejön. (F)
2022. nov. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!