Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen téli parfümöt ajánlotok...

Milyen téli parfümöt ajánlotok napi használatra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg egy Azzaro Wanted-t használok, ami inkább 4 évszakos.

Valami olyasmit keresnék, ami ehhez hasonlóan fűszeres és édes is egyszerre és viszonylag tartós.

Természetesen megfizethető áron.

Versace Eros megvolt, nem rossz de ez inkább buli parfümnek tűnik és valahogy nem az igazi mindennapi használatra.(meg a vanília egy idő után túl domináns)

A Stronger With You: túl édes.

Dylan Blue: túl borostyános, meg nem tűnik valami fiatalosnak.(21F)


Milyen egyéb lehetőségek vannak?(úgy 35 ezerig)



Előre is köszönöm!



2022. nov. 9. 22:28
A kérdező szavazást indított:
Versace Eros Flame EDP
Azzaro The Most Wanted Perfum
5 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzaro Most Wanted
2022. nov. 10. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azzaro Wanted örök kedvencem. A Most Wanted nem emlékszem most pontosan milyen, de gondolom hasonlóan édes mint az alap illat. Én arra szavazok.

26n

2022. nov. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor próbát teszek a The Most Wanted-dal.

Habár szerintem csak a tavalyival(EDP), az idei még túl borsós áron megy és az olvasottak alapján olyan sok különbség nincs.(Parfüm 50ml/30k, míg EDP-nél ez 100ml/30k)

2022. nov. 10. 13:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Notinnyón most a 100ml edp 31k

[link]

2022. nov. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Versace Crystal Noir
2022. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

Eszerint nem valami unisex parfüm, egyértelműen női.

Nem vállalnám be, a SWY sokat finomodott a papíron, de továbbra is inkább férfi. De arra lehet kb. azt mondani határeset és nő is hordhatja.

2022. nov. 10. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy szereted-e a fás-virágos meleg illatokat. Nekem ami nagyon bejött őszre-télre mindennapokra és fás, kicsit meleg, és enyhén édes illat és abszolút megfizethető, az a Zara Nude Bouquet illata.

Azt hiszem vanília, lótusz, mézvirág és talán szantál illatjegyei vannak.

Nagyon válogatós vagyok, de vagyonokat se tudok parfümre kiadni, ez viszont csodálatos.

2022. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az is női parfüm inkább.


Amúgy megérkezett a The Most Wanted EDP(2021) a Notino-ból.

Először is, egy tökéletes téli parfüm.

Nem nyit annyira édesen mint a SWY, de néhol megvannak a hasonló illatjegyek.

Viszont itt leszáradásnál is tartja ezt a kardamom, édes-fűszeres illatot ami a SWY-nál átalakul gyümölcsössé idővel. Szóval egy javított SWY, érettebb kiadásban.

Nem mellesleg 8-10 hidegebb óra után is elég erősen érezhető(2-3 fújás), de abszolút nem zavarja a környezetét.

Nem parti parfüm, de nem is arra vettem, tökéletes a hideg mindennapokra, irodába vagy egyetemre is.(egy Versace Eros simán elfér mellette ha zajosabb, bulisabb illat kell)

2022. nov. 15. 18:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Jujj ne haragudj kérdező benéztem, most látom, hogy kifejezetten férfit keresel! :D Bocsánat, azt hittem nőit/uniszexet, mert nem ismertem az általad említetteket. Bocsi :D
2022. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!