Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Acélbetétes bakancsnál csak a...

Acélbetétes bakancsnál csak a fűző színének van jelentése vagy a bakancs színének is?

Figyelt kérdés
Speciel én egy fehér bakancsot szeretnék..annak van esetleg olyan jelentése ami miatt megkéselhetnek esetleg?:D
2010. szept. 29. 16:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
úristen..most nézem mi van itt...nem tudom honnan veszitek hogy a fehér fűző rasszizmus..a fehér fűző a fehér faj tisztaságát jelképezi...
2012. jan. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 ELITHARCOS88 válasza:
100%
nem tudom miért aggodsz... én fehér fűzővel, terepgatya/farmer(mikor milyen kedvem van) bomberbe tele felvarrokal és ugy mászkálok pedig nem vagyok valami benga kigyurt állat..olyan helyen ahol k*rva sok cigó van és még egyszer sem akartak vagyis hát nem tudtak megkéselni.... amugy ha már 2-3olyan emberrel vagy akin acélbetétes van már nem ugatnak hiába vannak 8-10en (tapasztalat)...
2012. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
88%
Hülyeség...a fűzők színei mindenkinél mást jelentenek habár igen.van amelyik jellemző pl fehér rasszizmus citromsárga zsidógyűölő...viszont baromság h a fekete semleges ;) a feketét a rockerek szokták hordani!!!
2012. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%
Mint írták, társítanak hozzá jelentést és bandák, körök, hozzáértőbbek felismernek, elkönyvelnek ide vagy oda, de hozzáteszem, én is hordtam egy időben bakancsot fehér fűzővel, mindössze azért, mert úgy volt kedvem, úgy tetszett. Miközben a rasszizmus fényévekre van tőlem, és hungarista mozgalomhoz sincs semmi közöm, de tényleg nincs.
2013. márc. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
54%

Fekete:Semleges, vagyis a rockerek..

Fehér:Rasszizmus

Sárga:Zsidógyűlölet

Zöld:Füves, vagy környezetevédő

Kék:Rendőrgyűlölet

Bal piros:Kommunista

Jobb piros:Punk

Mindkettő: Ezt nem tudom

Rózsaszín:A sajt csapatában játszik

Lila:Góthoké

Barna: Öreg rockerek, vagy ha.. hmm. ez viccesen fog hangzani: Nyanya-ellenes :)

Neon:Drogos

Narancssárga: Skinheadek, or rasszizmus ellenes

Valami iylesmi. De igazán egyéni értelmezése van. A kék és a fekete az amit nem tudsz keverni :) Nameg, a rózsaszín :DD

2015. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De jó, hogy még vannak emberek, akik a lila fűzőt a gótoknak szánnák, de sajnos a világunk elfajzott.
2021. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!