Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom kiszedni a fülemből...

Nem tudom kiszedni a fülemből a helix piercinget, hogy lehet ezt kiszedni?

Figyelt kérdés
Legelső, lejárt a 60 nap, tehetek bele másikat. De az elsőt úgy rácsavarták, hogy nem tudom kiszedni
2022. nov. 30. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Piercingeshez menj be, és mondd meg, hogy rövidebbre kell venni az ékszert.


Biztos elég az a 60 nap? Porc piercing az legalább 2-4 hónap mire meggyógyul, és attól hogy a bőr már nem vérzik, belül lehet érzékeny....


Ez mindenhol benne van a piercing árában, mert a procedúra része, hogy a friss piercing beduzzad, aztán lelohad ha meggyógyult.

2022. nov. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En se vagyok annyira biztos benne, hogy a 60 nap az akkor azt jelenti, hogy azonnal ki is kell cserelni.

Megpiszkalod, aztan lehet ugy begyullad, hogy majd a falat kaparod. Inkabb hagyd beken, menj vissza a piercingeshez, aztan nezze meg, ha ugy iteli, hogy ki lehet cserelni, akkor majd kicsereli.

2022. dec. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!