Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha egy férfi szedi a...

Gáz ha egy férfi szedi a szemöldökét?

Figyelt kérdés
Elég fekete szemöldököm van, és gyorsan is nő, ezért 2 hetente eljárok kozmetikushoz, aki gyantával formára is szedi, mivel a színe miatt nagyon feltűnő a sok kicsi szál a szemöldököm alatti résznél is például, valamint a két szemöldököm között is. Igazából csak kíváncsi vagyok, szerintetek ez férfinél mennyire oké, vagy egy formára szedett szemöldök nagyon nőies, és sokat elvesz a férfiasságból.

2022. dec. 4. 20:56
 1/6 anonim válasza:
100%

nekem személy szerint nem tetszik a formára szedett férfi szemöldök

ha kicsit kilóg egy-két szál, kicsit rakoncátlan, az szerintem klassz


mondjuk ha nagyon formátlan, összeér, már már a homlok is szőrös akkor nyilván kicsit korrigálandó, de a nagyon egyenletes formára szedés egy pasinál, nekem nem tetszik


28/L

2022. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem gáz
2022. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak középről kéne kiszedni, hogy ne érjen össze. Nem jó a túl formás szemöldök férfin.
2022. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, ha nagyon látványosan szedve van. Ha középről eltávolítja, ahol összenő, az oké, de egyébként felesleges bántani.
2022. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs vele baj
2022. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem bejön ha egy férfinek is formára van szedve vagy gyantázva a szemöldöke. Ezalatt férfias formára gondolok, nem csajosra. Enyhe vékonyítás belefér, de nem kell extrém módon elvékonyítani, és ívesíteni sem, elég ha szépen kontúrosra van szedve az eredeti vonala mentén. Jól mutat és igényességet sugall, ha látszik rajta hogy rendbe tartja a gazdája, és sokkal fiatalosabb és barátságosabb egy arc szedett szemöldökkel. :)


Amikor valakinek össze van nőve a szemöldöke, az viszont nagyon taszító, akárhány éves.

2022. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!