Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a Nike app-ban...

Lehetséges hogy a Nike app-ban rendelt Jordan 1 Mid-em fake?

Figyelt kérdés
Felül a Nike felirat helyett A I Rvan és a Jordan logó. A hátulján annál a kis téglalapnál egy varráscsík van nem kettő és a szintén a hátulján felül a fekete részt úgy látom lejjebb van mint kéne lennie.

2022. dec. 4. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a dobozában belül nincsen nike logó
2022. dec. 4. 23:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen app? Honnan van? Hivatalos NIKE USA oldalról?


Mellesleg én már jártam így:


- Napszemüveg. Nincs rajta gravír a lencsén. Beviszem a boltba, ahonnan rendeltem, majd a nő felsóhajt, és csak ennyit mond: "Figyi!" Rálehelt, és előjött a kis "Z" betű.

- Távcső. Dikk...ez nem olyan. Felurok pár USA fórumra, és lám, a régi fotója volt a hazai oldalon, de nekem már a 2019-es modell jött.

- Más terméknél meg beszoptam, mert bár eredetit kaptam, de mint kiderült én az USA verzióba szerettem bele, ide meg csak EU-s jött. :(

2022. dec. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem, a Nike alkalmazásból. Ezért gondoltam, hogyha onnan veszem biztosan nem lehet kamu, de elbizonytalanodtam.

Nekem mindegy lenne milyen verzió, csak eredeti legyen.

2022. dec. 4. 23:26
 4/4 anonim válasza:
Az teljesen kizárt hogy a hivatalos Nike appból hamisítvány rendelj. Nem mindegyik Jordan egyforma. Az enyém például a ZOOM változat, azon még a TM sincs rajta de attól még eredeti.
2022. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!