Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Polygel vagy zselé?

Polygel vagy zselé?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb műköröm készítéshez?
2022. dec. 7. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Poligel egyszerubb reszelni. A sablonnal felulrol felteszed. modernebb. Azt hasznald!!!
2022. dec. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem lehet válaszolni. Vannak olyan körömtípusok amikhez nagy átlagban jobb az egyik anyag vagy a másik, de ezek se kőbe vésett szabályok. Sokkal fontosabb, hogy neked egyedileg mi áll kézre jobban. Én pl. a porcit szeretem legjobban az első pillanattól. Max a végén többet reszelek egy kicsit, de valahogy jobban kézre áll. Más meg a zselét szereti jobban eldolgozgatni aztán köttetés után már kevesebbet reszel 🤷‍♀️ Mindegyikkel lehet jól és rosszul dolgozni.

De ez nem jelenti azt, hogy ne használnék zselét vagy polygelt is. Ami biztos, hogy a polygel egy nagyon jó anyag amióta van már alig építek zselével a legtöbbször porci vagy polygel. Kicsit olyan mintha mindkettő előnyeit összeraknád benne.

2022. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó, ha értesz hozzá
2022. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi

Én még kezdő vagyok

2022. dec. 7. 23:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!