Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a dropshippinges karóra...

Ez a dropshippinges karóra milyen? Olcsóbban is van máshol?

Figyelt kérdés

Euro Markt weboldalán találtam egy karórát, ami tetszik, viszont tudom, hogy dropshipping weboldal, kíváncsi lennék nagyon, hogy milyen ez a karóra életben, nem full gagyi-e, mert amúgy tetszik. Esetleg meg lehet-e rendelni máshonnan olcsóbban?

Esetleg nagyon hasonló karórát tudnátok-e ajánlani, ami minőségibb és nem milliós összeg?

Egyébként azt írtam be keresőbe, hogy Hublot, és érdekes mód így találtam rá.

Erről az óráról van szó:

[link]



2022. dec. 10. 03:24
 1/9 A kérdező kommentje:

Ez az óra hasonlít még hozzá valamelyest:

[link]


De ez is tetszik, kicsit ilyen Hublot és Audemars Piguet hibrid :D

Gshock ga 2100 CasiOak, van többféle verzióban

[link]

2022. dec. 10. 03:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Beírod tecsőre aztán megnézed. Még el is mondják hogy mennyire gagyi. Ha nem beszélsz külföldiül keress valakit, aki elvégezte a 8 általánost, hogy lefordítja neked.
2022. dec. 10. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy durva hogy 2022-ben még be lehet pslizni bárkit is a dropshippinggel.
2022. dec. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nyilván a minőségnek ára van, de egy átlag embernek nincs annyi pénze, hogy egyből egy Hublotot vegyen, konkrétan ár-érték arányban nem éri meg neki. Egy 25 ezer forintos Casio órám van, viszont meg vagyok elégedve ennek a minőségével. Ugye vannak ezek a divatmárkák, Guess, Armani, Diesel, sokan azt mondják, hogy full gagyik ezek is, pedig 2-3x annyiba kerülnek, mint egy olcsó Casio.

Egyik haveromnak ilyen Armani Exchange karórája van:

[link]

Ezt amikor a kezembe vettem, totál gagyinak éreztem, főként a fém szíjon lehetett érezni, olyan műanyag, súlytalan feeling volt, még az én Casiom is jobb.


Viszont vannak olyan Armani órák, amiknél azt olvasom, hogy kerámiából készült a szíj is, ez már minőségibbnek tűnik, bár nem fogtam még:

[link]


Nade a kérdésre visszatérve, az a Guess Poseidon is egy divatmárka. Viszont jó, minőségi, megbízható óramárkában nem látok ilyen stílusú órát, kivéve most ez a Casio G Shoch, de ez is custom made, ahogy olvasom

2022. dec. 10. 04:52
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy nem tudsz venni egy pár milliós Hublot-t, de arra miért az a megoldás, hogy veszel egy 20 dolláros gagyit 20 ezerért, és azért fizeted a felárat hogy valaki helyetted kattint kettőt (ugyanannyit amennyiből neked tart megrendelni a dropshippinges oldalról).
2022. dec. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Casio és a G is minőségi!

Én is azt tanácsolom, hogy inkább maradjom az mint egy gagyi minőségtelen vacak ami csak felirat van!

Továbbá pedig kerüld a divat márka órákat,ugyanis azokból csak a szemét van.

Aki valóban ért az órákhoz az hidd el sokkal többre becsüli a olcsó Casio-t mint a divat órákat.

Csak ugye a divat bolondok azok nem is értenwk hozzá,plusz büszkék a mutogatni való semmijükre mert neki X nevű felirat van rajta.

Tudod ezen réteg csak a külcsínre megy más nem érdekli (pl minőség, javíthatóság stb).

2022. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom a nagy titkot: ha egy filléres, olcsó órára azt írják, hogy "luxus" akkor az egy utolsó ipari hulladék.


"olyan Armani órák, amiknél azt olvasom, hogy kerámiából készült a szíj is"

Azt a csatot nagyon nehéz kezelni, hamar a pokolba fogod kívánni.


Hogyan fordítanád le azt, hogy számodra mi a "minőség"? Ha csak az óra ára, akkor kár is továbblépi a fejtegetésben.

Ha legendás órák utánérzetét keresed, ami nem hamisítvány, pl. a Pagani Design gyártmányai között akár találhatsz is.

2022. dec. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pagani Design tényleg tetszik, köszi a tippet :)
2022. dec. 12. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Férfi automata luxusóra RONIN

-60%

Ár: Eladási ár 19.900 Ft Normál ár 49.999 Ft


Luxusóra, azt mondja... :DDDD

2023. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!