Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl fiatal vagyok a botoxhoz?

Túl fiatal vagyok a botoxhoz?

Figyelt kérdés
2 hete lettem 18 éves, szerintem nagyon ráncos az arcom. Korai a botox?

2022. dec. 17. 15:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Hát a botox ezen nem nagyon segít, ha genetikailag hajlamod van az ilyen korai ráncosodásra, nem is igen tölt. A Drakula terápia így látatlanban jobbnak tünne, de majd az orvos megmondja.
2022. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
78%

Ne rohogtess már. 18 évesen ha egy átlagos kamaszlany vagy hogyan lennél már ráncos. Tőlem nemrég a személyit kérték el, pedig 30 vagyok. Deka rancom sincs.


A botox árán keress fel pszichológust.

2022. dec. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Aludd ki magad most az ünnepek alatt. Hidd el sokat segít! Nekem is így van ez a szemem körüli ráncokkal. 28 vagyok, de 18-23 évesen az egyetemen ezt tapasztaltam mint te
2022. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem igazán tudom elképzelni, hogy 18 évesen nagyon ráncos lennél.

Mellesleg az ideiglenes megoldás lenne.

Ha nagyon úgy érzed, hogy ráncos vagy inkább ránctalanító kenceficékkel próbálkozz, de azért ne várd el tőlük, hogy 5 nap alatt eltűnik.

2022. dec. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Inkább arról mesélj milyen az életmódod?Mennyit alszol, egészsegesen étkezel-e, sportolsz-e, milyen kozmetikumokkal ápolod a bőröd, mennyi folyadékot viszel be naponta?Mert egy tininek bőven elég ennyi a szép bőr érdekében, de ezeket semmivel nem lehet megkerülni.

2022. dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem támadlak meg ezzel, sajnos tudom, hogy van aki korán kezd el ráncosodni, genetikai hajlam kérdése. De azért azt kétlem, hogy annyira durva lenne még.

Ezt még idejében elcsíped, egy jó rutinnal lelassítható, ne beavatkozáson gondolkozz egyből.

Van rendes bőrápolási rutinod? Tisztítás, hidratálás, fényvédelem szentháromság nagyon meg kellene legyen.

Szerezz be egy hidratáló arctisztítót pl. CeraVe tisztítói nagyon jók.

Hidratálót ez után is kell használni, nekem személy szerint a Neutrogena Hydro Boost hidratálója nagyon jó télre. Szérumot is bevezethesz, például C vitamin nem árt. De a legeslegfontosabb a fényvédő télen is!!

Ilyenkor elég lehet egy 30-as, de nyáron 50-es kötelező. Igazából bármely testre használható fényvédő megfelelhet, csak figyelj oda, ha érzékeny a bőröd, meg olyat keress, ami nem tocsog az arcodon, enyhén csillogni fog sajnos, de az belefér. Ha rásminkelsz picit pl. mattító púderrel nem is látszik.

Sminket mindig moss le lefekvés előtt micellás vízzel, akkor is, ha nagyon álmos vagy. És persze estére is menjen a rutin.

Hajrá! És ne nézegesd magadat közelről a tükörben, mert annyira mindenki ráncos, hogy úgy meglátszódjon.

2022. dec. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igen, van rutinom. Jelenleg ezeket használom:


The Ordinary AHA + BHA - ezt reggel este, 10-15 perc

The Ordinary Retinol 5% - ezt is reggel este minden nap

Acentonos arctiszító - csak este, reggel csak víz


Illetve, nagyon napozás a D-vitamin miatt, ami kell a szép bőrhöz. :)


Sajnos cigizek és fogyasztok alkoholt, de nem sokat. Kb. napi 10 száll, 1-2 pohár bor vagy egy koktél.


Mivel egészítsem ki?

2022. dec. 18. 18:04
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Napi 10 szál cigi és az 1-2 pohár bor is napi szinten?

Bocsi, de ez 18 évesen nem nagyon tesz jót és nem csak a bőrödnek, de annak különösen nem. Heti 1-2 pohár okés lenne.

Cigiben meg sajnos nincs egészséges limit.

Illetve oké hogy hámlasztasz, de hidratálót és fényvédőt nem írtál, ezek a legfontosabbak.

Főleg, hogy az acetonos lemosó szétszárítja a bőröd. Szerintem egy sivatag lehet szegény.

2022. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Lehet tévedek, de én úgy tudom, hogy a borvan van hemoglobin és ez fokozza a monocita termelődést. A háziorvos azt mondta, hogy napi 1 üveg is rendben van, feltéve, hogy kistermelőtől érkezik és minőségi.


A cigi tudom, hogy rosszat tesz, de sajnos fiatalabb koromban rászoktam. Most ecigicel probálkozom.


Napvédőt nem használok mert ragacsos lesz tőle az arcom. Nem hidatálok kivülről csak belülről sok vízzel.

2022. dec. 18. 18:24
 10/33 A kérdező kommentje:
kihagytam, hogy bőrradírozok is kávécazzal és mogyorókrémmel.
2022. dec. 18. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!