Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Egy hónapban átlagosan...

Nők! Egy hónapban átlagosan mennyit költötök öltözködésre, kiegészítőkre, szépségápolásra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
20:12 nem csak te..
2010. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A 40.000-et én is soknak találom. De nehogy lepontozzátok egymást! Érdekelnek a válaszok.
2010. okt. 4. 10:28
 13/14 hot_kiss ***** válasza:

Öltözködésre annyit, hogy ha valami megtetszik és/vagy szükségem van rá, akkor barátságos ár mellett megveszem. (a barátságos a cipőtől, ruhától változó)

Kiegészítőkre szinte semmmit, max. ha új fülbevalótveszek, amit utoljára talán már egy éve vettem és sosem haladja meg a 700 forintos keretet.

Szépségápolásra is csak annyit, hogyha elfogy a sampon, fogkrém, parfüm vagy valami ilyesmi, akkor abból valami olcsóbb jobbat és változóan 2-3-4 havonta egy szempillaspirált, alapozót, szájfényt/rúzst.

Ezekmellett saját magam szedem a szemöldököm és családi körben olcsóbban el van intézve a műkörmözés.

2010. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 80-100ezerig..

persze ez változó..

2012. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!