Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok olyan parfümöt...

Tudnátok olyan parfümöt mondani aminek az illata egy régi könyvtárra emlékeztet titeket?

Figyelt kérdés
Plusz jó lenne ha megfizethető lenne. Maison Margiela Whispers in the Library parfümmel szemezgettem, de csak a douglason elérhető nagyobb kiszerelésben és ott annyira drága :')

2022. dec. 21. 20:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy egy Encre Noire is jó lehet ilyesmikre, rétegezni vagy ha kell ilyen természet/fa illat, ami kicsit édeskésebb.

Nem vészes árban sem.

2023. jan. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Viszonylag olcsó és jó minőségű vaníliás illatot tudtok hozzá mondani?
2023. jan. 15. 20:56
 13/18 Metionin ***** válasza:
100%

11. Tényleg, abból van valahol egy mintám, ki fogom próbálni.


12. Nekem a kedvencem a Spirit of Golden Vanilla de az sokak számára nagyon gejl, tisztában vagyok vele. :D Brutál vaníliás és tök olcsón szórják a drogériában. Egy szaglást megér.

2023. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Velvet Teddy MAC Douglasben olyan 15 ezer körül van, Tom Ford Tobacco Vanille klón, szerintem az is megérhet egy próbát.(persze előtte érdemes kipróbálgatni)
2023. jan. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
100%
Jut eszembe, a Zara Tobacco Rich warm addictive is ilyen vaníliás-dohányos, azzal is lehetne rétegezni éppen.
2023. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#10. "Amúgy Debreceni Egyetem de már tanítok ott, nem tanulok."


Azt még meg szabad kérdezni, hogy melyik szak?

2023. jan. 16. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Egyébként ha már a demeterről volt szó. Van aki tudna a demeter holy water-jéről véleményt mondani?
2023. jan. 17. 13:32
 18/18 Metionin ***** válasza:
17. :D Olyanom is volt :D nagyon enyhe kis tömjénes vizecske némi virággal, pár óráig érződik csak és akkor se nagyon. Épp gondolkodtam, hogy újra kéne venni de a másik, amit akarok, a Funeral home most nincs Notinon és arra várok, együtt akarnám rendelni.
2023. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!