Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vinted hogy működik?

Vinted hogy működik?

Figyelt kérdés

Hogy kell hitelesíteni a számlát?

Jött egy üzenet hogy megvették amit feltettem , de csak egy fotót küldött , kell az email címem.

Megadtam, mutatta hogy elküldte az összeget, a vinted is küldött emailt hogy hitelesíteni kell a kártyát, de hiába várok azon az oldalon amit bedob nem történik semmi.

Halványan látom az adataid, de semmi mást.

Hogy adjam fel?


2022. dec. 26. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi?? Szerintem téged valami adathalász linkkel akarnak átverni mert a vinted nem így működik. Semmiféle személyes adatot, emailt nem kell megadnod a vevőnek eladóként, kártya adatokat meg főleg nem, hiszen nem te vásárolsz, és amíg a vevő nem kapja meg a terméket a belső keretedre se fog rákerülni az összeg.

Ha tényleg megvették a terméket a beszélgetésben egy olyan rendszerüzenet fog megjelenni hogy címke generálása. Ha nincs ott olyan akkor nem vették meg, valami csaló akar lehúzni.

2022. dec. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!