Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a csúnya nő?

Milyen a csúnya nő?

Figyelt kérdés
Annyi kommentet olvasok hogy a csúnyább nők így,a ronda lanyok úgy.De mégis altalanossagban hogy néz ki egy Kb 20-30 éves csúnya nő? Milyen külső tulajdonsagok összege alapján mondhato valaki csunyanak?
2022. dec. 27. 19:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
38%
Én már nem tudom. Tegnap pl. rá írták sokan, hogy undorító: [link]
2022. dec. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim válasza:
43%
Hát ha ez csúnya, akkor én kb 0 pontos vagyok 😃
2022. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

Ez meg milyen kérdés már?

Nyilván arcra nem előnyös,foghíjas, igénytelen,trampli,sokaknak már a túlsúly is kizáró ok, sokaknak a szemüveg sem szexi, ja és a szexuális kisugárzása szinte 0.



Csak példák voltak, de mindenkinek más jön be.

2022. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
32%
Ha az a csaj csúnya, akkor én mínusz pontos vagyok.
2022. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
78%
Itt gyakorin Margot Robbie-ra is azt mondják, hogy átlagos, csúnya, bottal se piszkálná, 5/10. A valóságban meg a szarját is megennék. Bohócok. XD
2022. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
34%
Hát ha ez csúnya, akkor a csúnya nők tetszenek.
2022. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim válasza:
37%

Aránytalan arc: Túl kicsi, vagy túl nagy homlok. Túl kicsi, vagy túl nagy, túl közel, vagy túl távol, túl magasan, vagy túl alacsonyan elhelyezkedő szemek. Túl kicsi, vagy túl nagy, túl keskeny vagy túl széles, túl konvex, vagy túl konkáv orr. Túl kicsi, vagy túl nagy, túl keskeny, vagy túl széles száj. Túl előretolt, vagy túl hátratolt áll. Túl keskeny, vagy túl széles állkapocs. Túl magas, vagy túl alacsony, túl széles, vagy túl keskeny, túl hosszú, vagy túl rövid fej. Túl kicsi, vagy túl nagy fül.

Aránytalan test: Túl magas, vagy túl alacsony, túl ektomorf, vagy túl endomorf alkat. Túl kicsi, vagy túl nagy mell és popsi. Túl görnyedt, vagy túl egyenes tartás. Túl kicsi, vagy túl nagy kéz és láb. Túl vastag, vagy túl vékony kar és láb.

Ezen kívül még csúnya lehet egy csaj azért, mert látszólag az igénytelenség jeleit mutatja. Pl. durván pattanásos bőr, zsíros korpás haj, sárga hiányos fogazat, szőrös orrlyuk és láb.

Ha valamit kihagytam akkor sorry! 😅

2022. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
7,akkor én k..va csúnya vagyok. Hát, ez van.
2022. dec. 27. 19:50
 9/40 anonim ***** válasza:
89%
miért?
2022. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Van egy skála egyébként ahol felhasználtak kb 120 not hogy pontosan leírják hogy ki a leggyönyörűbb, átlagos, ronda, brutálisan ronda, szörny kategória. Ha szeretnéd feltöltöm
2022. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!