Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Zippo öngyújtóhoz hol lehet...

Zippo öngyújtóhoz hol lehet venni házat (tokot, amiben a gyújtó belső benne van)?

Figyelt kérdés

Először is, a témakörválasztás nem véletlen, én a Zippo gyújtóra mint stílusos kiegészítőként tekintek, ezért tettem ebbe a kategóriába, nálam ehhez van köze.


Szóval vihargyújtó belsőt ha veszek zippot, akkor kellene hozzá a tok is, csak külön sehol nem árulnak tokot. Emiatt meg nem akarok megvenni egy benzines Zippot is, hogy kivegyem a tokból és beletegyem a vihargyújtó belsőt, külön vihargyújtó Zippot tokkal együtt meg nem árulnak csak a belsőt.


Sehol nem lehet csak tokot venni külön? A saját oldalukon is csak kompletten árulják.



2023. jan. 2. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez benne a "trükk" vagy "csapda" vagy "lehúzás" vagy nevezd aminek akarod.

Én is lefutottam ezt a kört, és még a hivatalos, USA/gyári oldal sem árul külön házat.

2023. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát akkor vihargyújtót csak tok nélkül árulnak, ha meg tokba akarom tenni, akkor vegyem meg a benzines sima gyújtójukat, amiből kiveszem a belsőt, és beleteszem a vihargyújtó belsőt. Jó biznisz, csak akkor nem értem miért reklámozza a vihargyújtónál hogy bármilyen tok jó hozzá. Oké, végülis nem kamuznak, csak azt nem teszik hozzá, hogy külön nem adják azt a tokot.
2023. jan. 2. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!