Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baráti alapon mennyit kérnétek...

Baráti alapon mennyit kérnétek egy géllakkért?

Figyelt kérdés
Végzettség nélkül, baráti alapon mennyi pénzt kérnétek egy géllakk elkészítéséért a közeli barátnőtöktől? Az anyag árát szeretném elkérni csak, semmi haszonszerzési célom nincs vele (előkészítők, base, erősítő, szín, fedő, díszétés...)

2023. jan. 4. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Barátnak megcsinálnám ingyen. Egyébként már az anyagköltség is drága.
2023. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

6-10 000 ft közt van már egy gellak is. Attól függően, hogy Budapest belvarosaban vagy külvárosi kerületben csinálják.

Úgyhogy szerintem 3-4000 ft-ot simán el lehet kérni.

2023. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyszeri alkalomért semmit.

Ha rendszeresen veled csináltatja, akkor kb. 3000 Ft.

2023. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Baráti alapon végzettség nélkül semmit.
2023. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Persze, a 2000 ft/db korul levo prepet es pimert, 4000 ft-os baset, szinten ilyen arbean levo hardenert, 2000 ft/db színt és a 3000 ft koruli fényt barati alapon finanszirozom


Rendszeres lenne a dolog, most volt egy próba karácsony előtt, hogy tetszik-e neki, hogy bírja a körme az én anyagaimat, és eddig minden jónak tűnik.

Én is ilyen 3000 körül gondoltam, mert nem kezdő vagyok, csak a végzettségem nincs meg hozzá, érettségi után szeretném elkezdeni a tanfolyamot.

2023. jan. 5. 11:30
 6/15 anonim ***** válasza:
34%
Nézd, én körmös vagyok, tudom, mi mennyibe kerül. Barátnak végzettség nélkül vagy ingyen, vagy megmondanám, hogy nem fér bele.
2023. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ha tudod, mi mennyibe kerül, akkor nem értem, hogy milyen alapon kene barkinek is ingyen csinalnia barmit, amiben az energiaja, ideje, penze van.

Tehat ha en nem vagyok fodrasz, akkor ne is akarjam senkitol elkerni a penzt a hajfestekre, amivel befestem a hajat?

En csak az anyagkoltsegre voltam kivancsi, hogy kb mennyi lenne - meg sosem mertem le, hogy mennyi base fogy egy szett elkeszitesekor, igy fogalmam sincs, hogy netto mennyi lenne egy korom/szett elkeszitesenk az anyagkoltsege.

2023. jan. 5. 12:02
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

De neked ezt nem kötelező csinálni. Hajat is vágtam, festettem, festéket mindig hoztak magukkal az emberek. Azt is ingyen megcsinálom barátnak. Akinek nem akartam megcsinálni, mert nem érte meg az időmet rááldozni, azt nem vállaltam be.


A lábát megcsókoltam volna annak, aki odaadta volna a kezét, hogy gyakoroljak.

2023. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Mert neked kotelezo? 😂

Ha hozza az anyagot, akkor perszer hogy ingyen csinalnam, mint irtam fenntebb, az anyag arat szeretnem elkerni.

Nem gyakorlas lenne, nem kezdo vagyok, masoknak is csinaltam mar.

En egyszeruen csak az anyagkoltseg miatt kerdeztem.

2023. jan. 5. 12:33
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

Nekem valamilyen szinten kötelező, mert ez a munkám, és szeretek enni meg lakásban lakni.


Szívességeket nem kötelező csinálni, de azért szívesség, mert nem kérsz érte semmit.

2023. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!