Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék maximum egy...

Hogyan fogyhatnék maximum egy hónap alatt 8 kg-t?

Figyelt kérdés
16éves vagyok. szeretnék 8 kilót fogyni. főként "oldalról" és combból. milyen gyakorlatokkal tehetném ezt meg? mit egyek és mit ne? valami egyéb? kérlek segítsetek. örülnék ha komoly válaszokat kapnék , és nem idióta hozzászólásokat. ezek kíméljenek már meg.
2010. okt. 2. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

17 éves vagyok, lány, én is ugyanennyi kilótól akarok kb megszabadulni. Ha gondolod, irj nekem egy e-mailt, és fogyjunk közösen! Nagyon sokat segitenél!

2010. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

egy hónap alatt 8 kg fogyással csak csúnyább leszel!!

mert a hirtelen fogyástól majd megereszkedik a bőröd!! és ott fog lógni!

Salátázz és tornázz sokat!!Ne egyél marha húst csak csirkét!!Halat is ehetsz ha szereted!

Optikai csalás képen ha tornázol feketét vegyél fel:)!

[link]


ezzel is bekenheted a combodat és utána nagyon szorosan tekerd be magad folpackkal! és úgy tornázz mert ezt bontja a zsírt!

Jah és masszírozd és ütögesd sokat a combodat torna előtt/közben/után mert így széttörnek a szírpárnák!!

Hát hirtelen most ennyi jut eszebe...:)

Ha valamit még olvasnék vagy hallanék azt leírom vagy belinkelem!!:):D

Sok sikert a fogyáshoz!!

2010. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget :)
2010. okt. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!