Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szájfeltöltés segíthet ha...

A szájfeltöltés segíthet ha nem érnek össze az ajkaim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bután hangzik, de amikor alapállásban van a szám akkor nem tudom összezárni teljesen, nem érnek össze az ajkaim,

és így kilátszódnak a fogaim. (Nem állnak ki a fogaim, volt fogszabályzóm.) Szerintetek ha elmennék szájfeltöltésre akkor az segítene? (Elég vékony, kicsi a szám, ezért gondoltam, hogy ha dúsabb és vastagabb ajkaim lennénk akkor az megoldaná ezt.) Mit gondoltok, esetleg valakinek tapasztalat?

Köszi előre is! :)



2023. jan. 12. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Semmi esetre sem a feltöltés a megoldás. Gnómot csinálsz magadból!

Menj el orvoshoz, nézesd meg miért nem érnek össze az ajkaid. Barátnőmnek csak egyszerű fogszabályzó kellett.

2023. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
A töltés ilyen szájnál pont nem jó ötlet mert azt a részt amit te meg akarsz toldani, egy esztétikus töltéshez pont hogy kerülni kell. Ahhoz hogy a felső ajkad összébb érjen az alsóval ahhoz az ajak alsó részébe kéne viszonylag sok anyagot tölteni. Ez eleve helytelen technika és akkor is csúnya lesz a végeredmény ha az illetőnek épp nagyon magas az ínye mint neked. Oda csak az tölt aki sz.rul tölt, az ilyeneket szokták legtöbbször korrigáltatni. Így néz ki: [link] [link]
2023. jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, volt fogszabályzóm, nem rég vették le, szép rendezett fogaim vannak, nem gondolnám, hogy probléma van velük.

A szájfeltöltés pedig lehet természetes és szép is, nekem is csak egy kicsit teltebb, vastagabb száj lenne a cél a jelenleg tényleg nagyon kicsi ajkaim után, hátha úgy összeérnének és megoldódna az említett problémám.

2023. jan. 12. 19:51
 4/5 A kérdező kommentje:
A másodiknak köszönöm! :)
2023. jan. 12. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Van akinek egyszerűen asszimetrikus ajkai vannak (TUDOM hogy senkinek sem szimmetrikus. De van egy bizonyos pont ahol már látható is és ez gátolhatja pl.abban hogy összecsukja rendesen a száját.
2023. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!