Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az alábbi Garnier hajfesték...

Az alábbi Garnier hajfesték termékek közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

Garnier Belle color

Garnier 100% color

Garnier Nutrisse

Garnier Color naturals


A színárnyalat most nem fontos.

Melyik a legtartósabb, melyik által lesz szép, csillogó hajszín, ilyesmik érdekelnének.

És mindegyik olyanra fogja be a hajamat, amilyen a képen látható? Tudom, hogy ilyen szempontból minden haj máshogy reagál, de pl vannak olyan hajfestékek, amik 2 árnyalattal sötétebb színt adnak...


2010. okt. 3. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ezek nagy gagyik tönkreteszik a hajat teljesen. az igazi hajféstekek professzionálisak fodrásznál kaphatóak.nem véletlenül lesz szebb az ember haja ha fodrász által használt ápoló szereket használ meg festéket...mintha kicserélték volna a hajat.szerintem érdemesebb jó minőségü festéket venni és akkor nem sz#rja úgy széjjel a hajad aztán meg nem győzöd ápolni
2010. okt. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!