Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hosszú haj + nyaklánc, hogyan...

Hosszú haj + nyaklánc, hogyan hordjátok gubancolódás nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyakláncot hordani, de hosszú a hajam és mindig az lesz belőle, hogy egész nap gubancolódik, tépi a hajam, a nyaklánc meg össze-vissza tekeredik.


Mások ezt hogyan oldják meg? Látok embereket kiengedett hosszú hajjal és nyaklánccal, hogy csinálják hogy nem gubancolódik?


2023. jan. 17. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hajamba sose akad bele. Most csak azért nem hordok, mert úgyis pulcsi van rajtam, amiben nem látszik, meg a sálam szokott beleakadni. De a hajam sose.
2023. jan. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem se akad bele. Esetleg ne km-es hosszúságú legyen a nyaklánc, plusz a hátsó rész se legyen hosszú, csak egy kapocs legyen.
2023. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2

Csak rövid nyakláncaim vannak, a hátsó részén meg nem is értem miért lenne hosszú..

2023. jan. 17. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Nekem pl. van olyan alkalmi láncom, hogy amikor bekapcsolom, még a láncnak van egy lelógó hátsó része. Erre értettem.

2023. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4

Ja, ilyenem nincs. Sima kapcsos nyakláncaim vannak.

2023. jan. 17. 10:32
 6/6 anonim válasza:
Amíg felteszem a láncot, addig a hajamat oldalra igazítom, majd utána egy határozott mozdulattal vissza "a rendes irányba", hátra. Eddig nem akadt bele a lánc a hajamba.
2023. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!