Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baccarat rouge 540 parfüm,...

Baccarat rouge 540 parfüm, vagy Xerjoff erba pura?

Figyelt kérdés
Kettő közül nem tudom melyiket vegyem meg.

2023. jan. 17. 17:19
A kérdező szavazást indított:
Xerjoff erba pura
Baccarat rouge 540
7 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Amelyik neked jobban tetszik...ez a két illat pont nem az a kategória amin mások véleményére hagyatkoznék
2023. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális válaszokat mondjatok nekem. A ti véleményeteket kérdeztem
2023. jan. 17. 17:44
 3/6 anonim válasza:
100%
Nekem egyik sem volt az én ízlésvilágom
2023. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább egyik sem. De ha csak ez a két opció van akkor a Baccarat Rouge. Ennyi pénzért nem egy 2000 forintos tuttifruttis borzalmat akarok magamon szagolgatni.
2023. jan. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egyiket se szagoltad ha jól sejtem:DD Teljesen más illatvilág a kettő, de az biztos hogy egyik se vakrendelős parfüm. Erba Pura nekem a legszúrósabb legorrbavágósabb parfüm amit valaha szagoltam, másokon viszont isteni. Baccarat rajtam működik, másokon benzinszagú. Mindenképp rendelj mintát belőlük először vagy szagold meg őket élőben, mert ezek tényleg zsákbamacskák.
2023. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Baccaratot vakon meg ne vedd!!
2023. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!