Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányoknál mennyire gyakori,a...

Lányoknál mennyire gyakori,a lábfej,lábujjak szőrösödése?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,erősen szőrös a lábam,viszont nekem nincs vége a bokámnál,egy sávban végig szőrös a lábfejem és minden lábujjam. Nyilván borotválok mindent,de tapintható,picit látható,hogy alapból itt is szőrös lenne.

2023. jan. 19. 06:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki szőrös típus, annál sajnos megesik. Az enyém még sötét is, nem győzöm gyantázni. :(
2023. jan. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, nyugi
2023. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szőrös típus vagyok: lábfej, kézfej, hátul a csípőm, köldököm alatt csíkban, mindenütt szőrös vagyok és sajnos igazi fekete, nem szőke pihe. Ezt örököltem. Akad olyan barátnőm, akinek van haja, hónalj és szeméremszőrzete és nagyjából ennyi. Még szemöldöke sem nagyon nőtt, nemhogy lábszőre. Rettentően irigyeltem érte. Régen borotválkoztam, manapság ipl géppel kezelgetem magam, mondjuk ez jó cucc, egész jól eltünteti a szőrt.
2023. jan. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábfejem nem igazán szőrös, a nagy lábujjamnál szokott lenni 2-3 világos szőrszál, de ennyi. De amúgy ne érezd emiatt rosszul magad, természetes, hogy egy lány is szőrös, de nyilván az, hogy ki hol mennyire szőrös, az változó. Nekem pl. a hasam az, ami szőrös, de nem csak a köldök alatt, hanem úgy összességében az, és sajna nem azok az apró szőke pihék, hanem azért annál valamennyivel feltűnőbbek.
2023. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljam, karom, lábam és nekem is ugyanúgy folytatódik egy csíkban a lábfejemen, plusz a nagylábujjamon van pár szál. Ja és igen, a bajszomat is szednem kell mert különben lehet, ha meghagynám még olyan hetyke tinifiús bajuszom nőne 😅 De még véletlenül sem az a vékonyka szőrtípusom van, neeem. Jó erős, vastag, dús. Férfiak megirigyelnék 😅 Mindent gyantázok. Plusz, 2 éve egy ipl szőrtelenítőt beszereztem és az a lábamon, ahol nem annyira szőrös ott segített nekem. Ahol durván elvagyok kutyásodva, azzal viszont sajnos nemtudott mit kezdeni.
2023. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az volt, de amióta gyantáztatok, azóta már eléggé kikopott. De be fogok szerezni egy IPL szőrtelenítőt is.
2023. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm,akinek nagyon erős szőrzete volt,neki a lábfején és minden lábujján nőtt szőr,ugyanúgy mint a lábszárán.
2023. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!