Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A Vinted egy olyasmi oldal...

A Vinted egy olyasmi oldal mint Facebookon a Marketplace?

Figyelt kérdés
2023. jan. 19. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. jan. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Igen, csak megbizhatóbb.
2023. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Olyasmi, de jobb a felület és biztonságosabb is.
2023. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
6%

Ezt ti sem gondoljátok komolyan! Biztonságos? Litván cég telefonszám, és magyar nyelvű ügyfélszolgálat nélkül. Nem beszélve az eladókról. A prémium márkák jelentős része hamisítvány. Én azt mondanám ez orosz rulett vállalkozó kedvűeknek!

Járhatsz jól, vagy rá is kúrálhasz rendesen.

2023. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
4-es gondolom facebookon se vagy fent, meg a gmail-t se használod mert azok sem magyar cégek. Meg soha nem rendelsz külföldről, itthon is csak utánvéttel. Ja, hogy nem... Ne terjessz valótlanságokat csak azért mert te nem tudod használni. 🤗 Biztonságos az applikáció, a pénzt eleve senki nem kapja meg amíg nincs kézbesítve a csomag. Tehát nem lehet mit veszíteni. Az eladókat és a vevőket is lehet értékelni, tehát ha valakinél gond van az megmutatkozik az értékeléseiben. Azt meg nem tudom honnan veszed hogy nincs magyar ügyfélszolgálat, nekem bő egy hónapja egy magyar hölgy válaszolt magyar nyelven. Prémium márkát meg ha eredetit akarsz fizesd ki az árát, marketplacen is ugyanúgy kamu DHgate cuccokat árulnak. Amióta elérhető használom, eddig még semmilyen problémám nem volt, rengeteg mindent eladtam és vásároltam is.
2023. jan. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%
Na látod én nem vásárolok sem a marketplacen, sem pedig a vinteden. Amit mondtam abban mi volt valótlan? Szerepel telefonszám illetve, a vezető tisztviselők nevei az oldal kontakt felületén? Nincs kockázata a használt ruha vásárlásnak, pláne egy külföldi eladótól? Hamis ruhákat meg tudo neked linkelni, a legtöbbről ordít egyébként, hogy nem stimmel de vannak megtévesztő hirdetések is. Ez miatt had legyen önálló véleményem, hogy igenis kockázatos az oldal-app használata. Én inkább elmegyek a premierbe ha akciós napok vannak vagy vásárolok about youn. Ott nem mások levetett ruháit veszem meg, és ugyan nem olcsó de új terméket kapok olyan helyről ahova vissza is tudom küldeni vagy vinni, van email elérhetőség, kontakt telefonszám vagy elérhető az üzlet. Nekem ezek szempontok. Ha neked nem sok szerencsét a vásárlásaidhoz.
2023. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
A gmail és a facebok pedig nagyon rossz példa volt egyiken sem használom a bankkártyám vagy vásárolok ezeken keresztük. Ellenben több külföldi oldalról is vásároltam már, de nagyon megnézem, hogy honnan és mit. Üsd be a keresőbe, hogy Vinted trusted? -és nézd meg az értékeléseket. Ordít róla, hogy baj van vele.
2023. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
1.8 majdnem 10 ezer értékelésből!
2023. jan. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Akkor meg minek minősíted úgy az oldalt, ha te egyébként sem vásárolsz secondhand dolgokat mert neked az derogál? Aki igen az nagyon jól tudja ennek a rizikóit és valószínű ismeri úgy a saját méreteit hogy meg tudja állapítani a megadott paraméterek alapján hogy jó lesz-e. Véleményed lehet, de a kérdező egy konkrét oldalról tett fel kérdést, nem azt hogy neked mi a véleményed róla úgy hogy soha nem használtad és nem is áll módodban. Úgy írtál róla mintha ellopnák a banki adataid, a csomagban meg féltéglát kapsz, ez meg már nem vélemény kategória főleg úgy hogy nem igaz. Egyébként ha olyat kapsz ami ellentétes a leírással vagy szakadt, visszakapod a pénzt, sőt, a kamu dolgokat jelenteni is lehet és ha nem tudja bizonyítani az eladó hogy eredeti leszedik és többszöri megszegésre tiltják is. Ezt valahogy a nagy szakértelmeddel nem sikerült észrevenni a szabályzatban. Hamis ruhákat meg nekem nem kell hogy linkelj mert én nem hordok logós nekemilyenreisvanpénzem márkákat. [link] a kontakt formot pedig valószínű azért nem látod mert nem vagy felhasználója az oldalnak, egyébként létezik.
2023. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindenki olyan elővigyázatos, hogy tájékozódjon ezekről a dolgokról mielőtt vásárol. A felhasználói vélemények is ezt erősítik meg az eladói-vásárlói oldalról egyaránt. Én pedig elmondom amit gondolok és jóhiszeműen más tudtára adom, akkor is ha ez neked nem tetszik. Aki meg olvassa eldöntheti, hogy vállalja e az ezzel járó rizikót vagy sem. Én úgy találtam a Vintedre, hogy elég erőszakosan reklámozza magát az utóbbi időben így kiváncsiságból körülnéztem és a kezdeti szimpátiám hamar átfordult amikor sorra találtam rá a gyanúsan olcsó alpha industries, tommy hilfiger stb... termékekre. Megjegyzem nem csak használt ruhákat árulnak és mivel kiegészítőket is lehet kapni eleinte még érdekelt a dolog. Utána néztem meg milyen futárokkal szállítanak, milyen kontakt és reklamációs lehetőségek vannak és mik a felhasználói vélemények. Ebből úgy gondolom korrekt képet lehet kapni a rendszer működéséről és aki ennek ellenére is szerencsét próbál-lelke rajta tegye.
2023. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!