Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az Ariana Grande...

Szerintetek az Ariana Grande Cloud a jobb, vagy az újabb verziója a Cloud 2.0 Intense?

Figyelt kérdés

Állítólag az új verziója édesebb és tartósabb, és jobban közelít a Baccarat Rouge parfümhöz.



Én próbálgattam őket a parfümériában, talán az Intense verzió erősebb valamivel.



Nekem az eredeti Cloud is jó volt tartósságban, reggel magamra fújtam és órák múlva is érezték a kollégáim. (Igaz, én 2-szer frissítettem).



Ti melyikre szavaztok? Melyik jobb, vagy tartósabb? Éreztek különbséget? (Nekem kissé be van dugulva most orrom, annyira nem érzem).



#parfüm #tartósság #cloud #Ariana Grande #Cloud 2.0 Intense #Baccarat Rouge
2023. jan. 29. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Ariana Grande Cloud
Ariana Grande Cloude 2.0 Intense
Mindkettő jó.
Egyiket se szeretem.
Nem tudom.
9 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Eddig csak a sima Cloud-ot szagoltam, ami meg is van nekem már 2 éve.

Azt nagyon szeretem, főleg hűvösebb időben, mert finom, friss körtés-tejszínes illat. A Baccarat Rouge 540-hez viszont az égvilágon semmi köze (legalábbis rajtam biztos).

Az egy poros, púderes illat, ez pedig jóval krémesebb és jó édes.

Rajtam egész nap tartós ez a verzió is, de nem tudom, hogy amióta kijött az új, változtattak-e bármit az összetételén és a töménységén (mert nem ritka húzás!).


Nagy vágyam kipróbálni az Intense-t is, ha eljutok a Douglas-ba, de a webshopon egyelőre csak 100 ml-es verzióban kapni, és azért egy celebparfümért nem vagyok hajlandó kiadni 36.000 Ft-ot, pláne vakon.

2023. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!