Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyen sima a honaljam?

Hogy legyen sima a honaljam?

Figyelt kérdés

Ha legyantaztatom akkor olyan sima lesz mint a kepeken es nem lesz ilyen "feketes" mint a borotvatol?

Mar nem merek trikot felvenni komolyan😢

(Bocsi ha egy kicsit bugyuta ez a kerdes nem igazan tudom)



2023. jan. 29. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Gyantázd le és akkor sima lesz.
2023. jan. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Valamennyire a frissen gyantázott hónalj is szürkés, mert "gyárilag" más színű ott a bőre mindenkinek, de a szőrszálok töve nem látszik. És finom sima is. De azért arra készülj, hogy az első hónaljgyanta bizony fáj.
2023. jan. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Én epilátort használok, és szép sima utána.
2023. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Epiláló készülék. De az első néhány azzal is fáj. Nekem először volt pár gyantázás, aztán jött az epilátor. Fél év elteltével már alig nőtt vissza, és ez már majdnem tíz éve volt.
2023. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy meg szerintem nyugodtan vegyél fel trikót így is. Nincs ebben szégyellni való.
2023. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Epiláljad. Én is azt teszem, és bőr színű.

F.44

2023. jan. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xp ali ***** válasza:
49%
Én kipróbáltam a hónaljamat empilátorral... nem jó ötlet. Mondjuk fiú vagyok. Az akkori csajom nagyon röhögött és mondta, h esetleg gyantázzam, ha nem akarom borotválni. :D
2023. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Nekem a gyantazas nem jott be, mikor a borom rendbejott, a szor jelent meg.

Mikor rajottem, milyen pofonegyszeru a gyantazas, csak arra eskuszom. Az erzekenyseg hamar elmult.

Fekete eros szalu hajam van es aznap szep a helye. Minden nap is borotvalhatom, ha nyaralok, kulonben par naponta csak. Erdekes, hogy neked fekete a helye.

2023. márc. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!