Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gőzölő készülék (kézi),...

Gőzölő készülék (kézi), mennyire vált be, hasznosnak tartod, kevésbé gyűrődő ingek ránctalanításához érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Philips terméket néztem/néztünk, de nem vagyunk márkafüggők, meghallgatjuk az egyéb tippeket is.

Azt szeretném megúszni, hogy mindig vasalni keljen és gyorsan tudjam gyűrődésmentesíteni a napi használatban lévő ingeket, ruhákat.



2023. jan. 30. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejött. Nekem is philipsem van. Az elején vettem valami nonamet, ami borzalmas volt és azt hittem sosem adok neki újabb esélyt, de aztán lett egy olyan ruhám, amit nem tudok vasalni. Akkor vettem ezt a csodaszert és azóta is imádom. Szerintem kevésbé gyűrődő ingekhez, ruhadarabokhoz is érdemes használni.
2023. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindenképpen kell, blézerek, zakók, kabátok meg tudnak gyűrődni a szekrényben vagy a hordástól is. Ezzel pillanatok alatt rendbe hozom. De nekem nem váltja ki a hagyományos vasalót. Egy-egy darabra jó, főleg kosztumök, öltönyök, mert azokat macerás nagyon hagyományos vasalóval.
2023. jan. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos, szeretem. De azért a gombóccá gyűrt ruhákhoz nem elég önmagában.
2023. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Zakóhoz is jó ötlet, sőt van egy nyári/átmeneti kiskabátom is, ami néha összegyűrődik kicsit, ezeket nehéz vasalóval megoldani.

3# Azt gondoltam, hogy nem a gombóccá gyűrt ruhákhoz találták ki. 😃 Főként a kevésbé gyűrődő ingekhez kéne. Ezeket mosás után szinte fel lehet venni vasalás nélkül. Néha meg is teszem, ha rohanok.

2023. jan. 30. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

"Főként a kevésbé gyűrődő ingekhez kéne. Ezeket mosás után szinte fel lehet venni vasalás nélkül."

Hát ez az... Akkor meg minek?...

2023. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5#

Mert a kevésbé gyűrődőn is látszik, hogy igénytelen a viselője és nincs kivasalva az inge.

Amúgy vettünk a Lidl-ben egyet, próba szerencse alapon. Több termék esetében tapasztatuk, hogy nem rossz a Lidl árú sem, ez is bevált. Ismerőstől kölcsönkértem a drága, márkás gőzölőjét, az sem jobb, semmivel nem dolgozik szebben. Ilyen egyszerű berendezésnél nincs nagy műszaki különbég. Tehát, meg vagyunk elégedve a Lidl gőzölővel! Pillanatok alatt rendbe lehet tenni vele a kevésbé gyűrött vagy gyűrődő, úgymond szekrénygyűrött ruhákat. Pamut ingeket, blúzokat, de még pólókat is szoktam gőzölni, amikbe benne marat a hajtás nyoma.

2023. aug. 20. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!