Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék elkezdeni körmözni,...

Szeretnék elkezdeni körmözni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyik ismerősöm csinálja a körmömet, viszont szeretnék belefogni én is, de csak hobbi szinten, magamnak. Sajnos mindenhol mást olvasok, így kicsit összezavarodtam, a köröm előkészítésről szeretnék pár információt kérni. Mik azok a termékek, lakkok, amik szükségesek a köröm előkészítéshez? Olvastam már nails prepről, compact base gélről, meg savas és sav mentes primerről, meg már szinte mindenről. Egyenlőre csak próbálok informálódni, mielőtt jobban bele fogok ebbe az egészbe. Az ismerősömnél is érdeklődtem, aki csinálja a körmöm, de még ezügyben nem jelzett vissza. Mik azok, amik a köröm előkészítéshez szükség van, illetve milyen sorrendben? Milyen lakkokat ajánlotok? Illetve még azt szeretném tudni, hogy a base gél és a coat gél között mi a különbség? Illetve a sav meg a sav mentes primer között?

2023. jan. 31. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Melyik megyeben?
2023. febr. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!