Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek egy férfinak jól...

Szerintetek egy férfinak jól állnak a rózsás-virágos illatú parfümök?

Figyelt kérdés
(Nem csak nőkhöz szól a kérdés)

2023. febr. 23. 15:33
 1/6 anonim válasza:
0%
Nem
2023. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Ha már illat, akkor citrusos, netán gyümölcsös (alma, kókusz, eper-lichi, alma, stb.) vagy vanília, esetleg csokoládé. :) Engem nem zavarna egy süti illatú pasi.

A rózsa nehéz illat tud lenni, de a virág furcsa lenne egy pasin. Persze attól is függ, milyen virág. Mert pl. füge kaktuszos sampon is létezik, és az lehet, nem zavarna az ellenkező nemen. :)

2023. febr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Fás-zöld illatokat szeretik egyébként a nők? Vagy inkább csak a fentebb is említett édes-friss vonal a vonzó számukra?

Bár tudom, hogy minden nőnek más az ízlése.

2023. febr. 23. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút.

Ez a férfi/női mizéria csak marketingfogás. Egyedül az dönti el, hogy a te bőrödön hogy mutat az adott illat, mennyire illik hozzád.

Én személy szerint sokkal jobban szeretem az érdekesebb, friss vagy akár gourmand illatokat férfiakon, mint a legelcsépeltebb kreációkat, amiben szinte csak a mentolt és tömény fűszereket érezni.

2023. febr. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Parfümfüggő. Lehet a rózsa nőiesebb és uniszex vagy akár férfias is. Pl. a Tom Ford vagy a Premiere Matiere rózsás parfümjei szerintem simán vállalhatóak férfiaknak is.
2023. febr. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy férfinek kaktusz, esetleg fás illatú parfüm illik, legalábbis a legtöbb férfihez, de ez az én véleményem, mint az előző válaszolók is írták mindenkinek más az ízlése
2023. nov. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!