Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen legyen a frizurám...

Milyen legyen a frizurám tablófotózásra?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz a tablófotózásom, és nincs ötletem, hogy milyen legyen a hajam. Nem szeretnék drasztikus változást a külsőmben egy kép miatt, de azért mindenképpen szeretném ,ha normálisan néznék ki a képen. Van valami ötletetek?

2023. márc. 4. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Na hát ettől általánosabban fel se tehetted volna ezt a kérdést.


Hány éves vagy? Fiú vagy lány? Milyen a hajad most? Milyen hajtípus, szín, textúra, hossz? Milyen az arcformád?

2023. márc. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs :D A korom publikus adat. Lány vagyok. A hajam sötétbarna, kb a mellkasomig ér. Az arcom kicsit ovális.
2023. márc. 4. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Miért használsz olyan szavakat amiknek nem tudod a jelentését?


Publikus adat az az információ, amely nyilvánosan hozzáférhető, és amelyet általában az állam vagy más közintézmények gyűjtenek és tárolnak. A publikus adatokhoz bárki hozzáférhet, aki kérni akarja, és általában az interneten is elérhetőek.


Egyszerűen elkerülheted a kérdést, vagy válaszolhatsz valami másra, például "nem szeretnék nyilvánosan az életkoromról beszélni".

2023. márc. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért vagy itt, hogy beleköss mindenbe? Álmos vagyok rohadtul, nincs kedvem olyan emberekkel beszélgetni, mint te, ha nem tudsz érdemi segítséget nyújtani, akkor mehetsz is innen. Köszi
2023. márc. 4. 23:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, már itt sem vagyok.
2023. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenes hajad van, hullámosítsd be, ha meg hullámos, akkor egyenesítsd ki. Egy kis melírt lehetne bele de ha nem szeretnél változtatni a színen, picit eltérő árnyalatot beletenni, akkor a formájával játssz
2023. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Tar kopasz legyen.
2023. márc. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra gondolt publikus adatként, hogy azért tablófotózás gimi végén szokott lenni, ergo 18-19 év körül van.


Nyilván aki meg felnőtt, és járt is egyetemre, az meg tudja, hogy ott is szokott lenni, szóval a másik oldal meg ezt nem érti, hogy akkor most 18-19 éves vagy, vagy 22-24, vagy akár még több is, mert egyetemet bármikor elvégezhetsz :)


Én azért is hajlok a gimisre, mert akkor jobban érdekelte az embert, hogy úristen hogy nézek ki, milyen a hajam, stb.


5-6 éve, mikor nekünk volt, kétféle haj volt népszerű a lányoknál:

- kiengedve, hullámosítva/göndörítve

- kiengedve, kivasalva


Nagyon ritkán láttam olyat, aki mondjuk kontyba tűzte vagy fonatot csinált(atott), szóval ha picit ki szeretnél tűnni, akkor inkább ezeket ajánlom.

Simán összefogva se láttam még, de szerintem az kevésbé mutat jól egy tablóképen.

De egy göndörítéssel vagy vasalással tényleg nem lehet mellélőni, annyi, hogy tényleg az van, hogy a lányok egyik felének ilyen, a másik felének meg olyan a haja :)

2023. márc. 5. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra szavazok, hogy ne told túl, vagy egyenesítsd ki vagy göndörítsd be. Esetleg menj el egy fodrászhoz előtte és kérd meg, hogy szárítsa be (ha te nem tudod magadnak szépen megcsinálni).
2023. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ.
2023. márc. 5. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!