Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit foglalkozol magaddal?...

Mennyit foglalkozol magaddal? Külsőddel, ápoltságoddal, miket teszel meg azért h jól nézz ki?

Figyelt kérdés
2010. okt. 6. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pl . fürdés után mindig testápolózom magam,talpam átreszelem,krémezem azt is,arcom arctisztitokkal kezelem,mindig sminkelem magam,hajam szemöldököm,körmöm rendbeteszem,és szeretek csinosan öltözni.Kb ennyi:)
2010. okt. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fürdés, fogmosás, hetente 2x-3x hajmosás.

Kb. minden 3. fürdés után testápolót használok. Arcomra arclemosót, aztán tonik, utána hidratálás. Hajamat időnként kivasalom, mert úgy sokkal jobban néz ki. :)

Sminket illetve, alapozó (púdert csak ritkán használok mert száraz a bőröm) kis szempillaspirál, szemhéjpúder, számra színezett ajakápoló. Általában csőnaci és pulcsi van rajtam nem szeretem a csicsás dolgokat hétköznapokra. 23/L

2010. okt. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fürdés közben arctisztitó mosakodókrém , ill. tusfürdő, utána testápoló ( arcomra külön) , narancsbőr elleni feszesítő krém a megfelelő helyekre :) ; hajmosás 3-4 naponta - gyógysamponnal, mert elég érzékeny a fejbőröm, majd hajvégápló szérum ( derékig érő hajam van) ; körmeimet rendszeresen festem, manikürözöm, szemöldököm is magamnak szedem, kozmetikushoz nem járok, csak szoliba 1,5-2 hetente ; persze fogmosás rendszeresen ; arcradírozás időnként ; sminket napi rendszerességgel nem használok, ha igen ,akkor is csak szempillaspirált, szemceruzát, lehelletnyi szemhéjfestéket ; - hirtelen ennyi, elég soknak tűnik, pedig nem vagyok egy piperkőc csajszi :)
2010. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én szerintem túlságosan is sokat, de szeretem ha ápolt vagyok, és mindig a legjobb formámat hozhatom. Hetente 2-3x hajatmosok, ilyenkor a fürdés során testradírt használok (cukor és méz keveréke), minden fürdés után testápolózok, havonta 2x járok fodrászhoz, szoliba heti 1-2x, mikor hogy jut időm, 3 hetente gyantáztatok kozmetikusnál, szemöldökömet magamnak szedem, a körmeimet is magamnak csinálom meg itthon, azzal is hetente 2-3x foglalkozok, mikor hogy van időm, kedvem. Fogmosás ugye alap dolog, általában 3x egy nap. A fogaim ki vannak fehérítve, és éjszakai fogszabályzót hordok, de már nem sokáig lesz rá szükségem. :) Öltözködésemre is odafigyelek, ha nincs kedvem nagyon kiöltözni, és épp nincs magassarkúhoz kedvem, akkor is igyekszem elegánsnak tűnni, sportos ruhákat egyáltalán nem is hordok. Hirtelen ennyi jutott eszembe...
2010. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a smink teljesen kimaradt. Pedig napi szinten használok alapozót, púdert csak akkor, mikor zsírosabb a bőröm, szemhéjtust, szempillaspirált, pirosítót, szájfényt/rúzst mikor melyiket. Este persze arctisztítás sminklemosóval, majd egy gyenge bőrradír, utána tonik. Azokon a napokon, amikor testradírt is használok, akkor az arcomat is erősebben radírozom, valamint arcpakolást használok. Krémezni nem szoktam, mert attól nagyon zsírosodik a bőröm.
2010. okt. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A tus, fogmosás, hajmosás alap. Reggel megigazítom a hajam (természetes göndör, így sokat nem tehetek vele) és ennyi.

Szeretek csinosan öltözni, de a reggeli kutyasétáltatás közben összeállítom fejben az aznapi öltözéket és ennyi.

Unatkozom tusolás közben, évente max. 2X sminkelek, az öltözködés pedig még (bármilyen extra ruhát is készültem felvenni) nem tartott tovább 10-15 percnél.

Testápolót muszáj használnom (túl száraz a bőröm), de ezt is elintézem 5 percben.

Tehát a külsőmre max. 45 percet fordítok összesen 24 óra alatt, bármilyen napom is legyen.

2010. okt. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

naponta zuhany vagy fürdés, van hogy naponta mosok hajat, fogmosás az alap, fürdés után testápoló, este össze szoktam állítani a másnapi ruhám ami most bokacsizmából; csőnaciból; vmien felsőből és kardigánból áll + egyéb kiegészítők (bőrkabát, sál, néha 1-2 ékszer de ritkán), esténként lemosom az arcom; bőrradír hetente 1x2x; minden este tonik és arcpakolás 1x2x hetente, a hajamra 2x 1 héten szoktam ricinus olaj pakolást tenni és reggelente kivasalom persze előtte hővédő (mostanában nem szoktam minden nap vasalni), smink az alapozóból, púderből, szemceruzából, valamilyen szemhélypúderből és szájfényből áll, a körmeimet szeretem változatosan festeni, általában francia manikűrt csinálok magamnak és a szemöldökömet magamnak szedem..hirtelen ennyi jutott eszembe :)

17/L

2010. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

-heti 1-3x hajmosás (attól függ...)-hajammal mást nem csinálok, mert alapból is érzékeny meg hullik (most már nem annyira, mióta hajhullás elleni samponnal mosom)... elmegyek negyedévente-félévente fodrászhoz, addig meg azt variálom, hogy hogy fogom össze/hogy hordom (de nem hullámosítom vagy egyenesítem)

-kéthetente-havonta gyantáztatok (láb végig, fazon, hónalj, szemöldök, bajuszka)

-heti 1x bőrradír

-dezodor, parfüm

-korrektor és ajakápoló napi szinten... smink max. heti 1-2x, mert nagyon érzékeny a bőröm, és hagynom kell pihenni (akkor halvány, neutrális szemhéjfesték, halvány rúzs/szájfény, leheletnyi pirosító, szempillaspirál)


egyébként sztem nem foglalkozom olyan nagyon sokat a külsőmmel.


21/l

2010. okt. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Minden nap zuhanyzok reggel és este is, utána bekenem az arcom hidratáló krémmel, mert sajnos száraz és érzékeny a bőröm. A hajamat, mivel rövid, reggelente zselével, krémmel vagy lakkal formázom, mert szeretem, ha mindig szépen áll. A hajformázók miatt kétnaponta mosom, nehogy ragacsos legyen. Ezen kívül izzadásgátlót használok és egy icipici parfümöt. Egyáltalán nem sminkelem magam, mivel szép a bőröm, csak kamillás ajakápolót használok. Fodrászhoz havonta járok vágatni, de rövid hajnál ez természetes. Kozmetikusnál életemben nem voltam, szoliba nem járok (a megmaradt pénzt inkább uszodabérletre költöm), a szemöldökömet hetente vagy kéthetente kiszedem, a körmeimet formára vágom és reszelem, és színtelen lakkot teszek rá. Egyébként egyszerűen és kényelmesen öltözködöm, de ügyelek rá, hogy a ruháim mindig tiszták és jó illatúak legyenek, az nagyon fontos. Hát, azt hiszem, kb ennyi. :)
2010. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Utolsó voltam. Kimaradt a napi 2 fogmosás és a szőrtelenítés. Pedig szintén alap. :)
2010. okt. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!