Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy szandál nálatok hány...

Egy szandál nálatok hány szezont bír ki? Egyszerű deichmann, ccc, stb, 5-10 ezer forintos szandikra gondolok?

Figyelt kérdés
Nekem max kettőt-hármat.
2023. márc. 8. 01:38
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
86%
Ahogy láttam, max 2-t.
2023. márc. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Decathlonban vásárolt szandál évekig bírja, sok évig; egyszer vettem egyet a Deichmannban, az pár hónapig bírta, meg is döbbentem.
2023. márc. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Dechatlonban lehet kapni csini, szoknyákhoz, ruhákhoz való szandálokat? Vagy csak sportosabb típust?:/
2023. márc. 8. 06:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott inkább sportosabbak szoktak lenni, de meg kell nézni. Majd szezonban nézd meg. A honlapjukon biztosan most is van, de valószínűleg szezonban több lesz.
2023. márc. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! Mindenképp!

Már unom, hogy évente vehetek 3-4 szandált. Na, nem megy el 3-4 egy szezon alatt, csak több van, hogy cserélgethessem őket a ruháimhoz, táskáimhoz.

2023. márc. 8. 06:41
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Sok sikert! Igen, nagyon súlyos, hogy valamelyik olyan hamar tönkremegy.
2023. márc. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
52%
Nekem ahhoz képest sokat, kb. 4 szezont. De mindig veszek, ha tetszik valamelyik, mert volt már, hogy évekig nem volt szandálom, mert nem tetszett egyik sem. Inkább legyen tartalék. Meg nekem mindig augusztus végén esnek szét és akkor már nem tudok helyette venni, így csak előveszem a tartalékot.
2023. márc. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-2. De általában nekem egy van, és csak azt hordom.
2023. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Eddig a cipőm éveket bírtak ki, mêg az olcsóbbak is. Újabban a drága cipők is max 1 évet, mert totál elhasználódnak. Nem járok többet bennük, mint korábban, romlik a minőségük. Nagy cégekre, nagy márkákra is igaz az utóbbi időben.
2023. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!