Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 30 éves férfi embernek ciki...

30 éves férfi embernek ciki banyatankkal bevásárolni járnia? Buszra felvihető?

Figyelt kérdés
Munkásszállón vagyok elszállásolva,és busszal tudok elutazni a legközelebbi városba hogy bevásároljak. Nem akarok szatyrokkal bohóckodni,ezért vásárolnék egy ilyen guruló bevásárlótáskát.
2023. márc. 8. 15:28
1 2
 1/13 L.. István ***** válasza:
100%
Ciki-nem ciki, nyugodtan. Vannak egész jól kinézők is, némelyiken még hőszigetelt rekesz is van, keress rá.
2023. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egyáltalán nem ciki, vannak sokkal modernebb darabok is a klasszikus banyatankoknál.
2023. márc. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Még olyat is találtam amit kerékpárral is lehet vontatni. Azért kérdezem mert vidéki vagyok,de Pest megyében dolgozok,és itt mindenért forgatják a szemüket az emberek. Megbámulnak. De még mindíg jobb mint cipekedni.
2023. márc. 8. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a banyatankért, akkor majd másért bámulnak meg. :) De miután leszállnak a buszról, már nem is emlékeznek rád, igazából mindenki magasról tesz a másikra.
2023. márc. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,azt észre vettem hogy távolságtartóbbak az emberek.
2023. márc. 8. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
30 éves nő létemre vidéken a nehéz dolgokat már egy ideje abba vásárolom.
2023. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 L.. István ***** válasza:
#3: Pont fordítva. Vidéken bámulnak meg, Bp-n lexarnak.
2023. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
Nem. De kit érdekel mit gondol más.
2023. márc. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is tetszett az ilyen kerékpáross pótkocsi, láttam vidéken elég sok ilyet. Nem gond Pesten sem, ne foglalkozz vele, jogy mondanak rá valamit-, vagy megnézik. Ott a lehetőség másnak is kreatívnak lenni:).
2023. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy be kell vásárolni. Ha az embernek több dolog kell a boltból, és tömegközlekedést kell használnia, akkor valahogy meg kell oldani, hogy a sok cucc haza is kerüljön. Abban vidd a cuccod, amiben te jónak érzed, és próbáld meg ignorálni a többi embert. Szerintem a legtöbb embernek meg van a saját problémája, nem fog azon izélni, hogy most te banyatankot viszel magaddal, aki meg igen, az meg na, tojni kell a fejére.
2023. márc. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!