Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye vannak ezek a bizsu...

Ugye vannak ezek a bizsu ezüst gyűrűk, amik csak be vannak vonva valamivel (nem tudom mivel) hogy ezüst színű legyen. Meg lehet gátolni valamivel a lekopását?

Figyelt kérdés
Ugye ahogy hordjuk ezeket a gyűrűket egy idő után elkezd lejönni ez az "ezüst" réteg, befogja az ujjat és ilyen rezes színű lesz (vagy nem is tudom milyen). Valamivel ezt meg lehet gátolni? Áttetsző koromlakkot kentem rá, de ez egy rövid időn belül "lehámlott" róla. Valami amivel esetleg be lehetne vonni hogy ne kopjon le a réteg, és ne színeződjön el az ujj?

#gyűrű #bizsu #Kopásgátlás
2023. márc. 12. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen vackokat felesleges és értelmetlen dolog megvásárolni. Két hétig boldog vagy vele, utána meg már elkopik, mattul, kiesnek a kövek ha vannak benne, visszataszító lesz az egész.


Mégis mi értelme van!?


Ezüst gyűrűket viszonylag olcsón lehet kapni nemesfémhez képest, ellenben az ilyen bizsu vackok rend szerint sokkal drágábbak annál, mint amennyit érnek.

2023. márc. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezekkel, de én azért szeretek ilyenek venni, mert sokkal nagyobb választékban vannak, sokkal különlegesebbek mint amiket làtok ezüst gyűrűket. Ha van rá mód, szeretném tartósabbá tenni.
2023. márc. 12. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Ismerősi körömben azt hallottam, hogy átlátszó körömlakkal szokták bevonni.

Bár inkább a belső részét, mert ahogy elkezd kopni befogja az ujjakat. Talán a külső részén is hat valamennyit és pár héttel később kezd el szét jönni vagy még tartósabb lesz. Egy próbát megér szerintem.

2023. ápr. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!