Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit ront egy...

Szerintetek mennyit ront egy nőn, ha nem jár kozmetikushoz? Vajon azok az arckezelgetések (nem akné) tényleg segítenek és szépítenek?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essen, amit kihagyok a kozmetikusnál, megcsinálom itthon. Szemöldökszedés, szőrtelenítés, arcápolás, tisztítás, maszk, hidratálás.

Én most olyan kozmetikai kezelésekre gondoltam, amiket kozmetikában végeznek. Pl bőrfiatalítás, arcmassszázs, pakolások, valami kis kütyükkel is szokták birizgálni a bőrt... néhány ismerősöm jár ilyesmikre rendszeresen. Szerintetek ennek a hiánya nagyon meglátszik egy nőn? 22 éves vagyok, még fiatal a bőröm, csak simán érdekel. Én sosem voltam kozmetikai kezelésen, csak tiniként 1-2 pattanásos nyomkodáson. Pattanásos már nem vagyok szerencsére.


2023. márc. 17. 05:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben jó az arcápolási rutinod, minden kiváltható amit a kozmetikában kapsz.

Sőt, az az igazság, hogy nagyon nehéz jó kozmetikust találni, aki jó minőségű termékekkel dolgozik és tudatos bőrápoló.

2023. márc. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Korábban néztem a különböző női újságokat, amikben voltak ilyen átalakítások: egy hétköznapi nő nagyon széppé tud avanzsálódni egy ilyen kezeléstől.
2023. márc. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha valaki foglalkozik magával, akkor semmit sem ront. A kozmetikus sem csoda. Ha az lenne, akkor mindenki szép és fiatalos lenne, aki rendszeresen jár. És nem azok. Sőt, én amikor látom, hogy a kozmetikusnak nem szép a bőre, idősebbnek látszik, mint a kora, akkor azért mindig meglepődök, hogy mégis ki az, aki elhiszi neki, hogy használnak a kezelések.

És nagyon sokat számít a genetika, valamint, hogy mennyit napozik/napozott valaki. Ezeknek sokkal nagyobb a hatása a bőr állapotára, mint a kezeléseknek.

2023. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Párom kozmetikusa azt mondta, a Nivea csak drága, de szar a kényes bőrre. Egy ideje Bruno Vassari termékekkel kezeli, ég és föld a különbség. Ő maga is érzi az azonnali hatását az arcán, és hosszú távon is felér egy botox kezeléssel.
2023. márc. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Sztem semennyit, én kb 7 éve nem voltam kozmetikusnál, és egyedül mégis jobb bőrt sikerült csinálnom magamnak, mint amit a kozmetikus csinált anno.

Most nyilván vannak jó kozmetikusok is, de mégiscsak egy átlagi havi 1 órás kezelést vetünk össze a mindennapos, tudatos otthoni ápolással.

Csodát nem fog tenni.

2023. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Laylah ***** válasza:
Életemben nem jártam kozmetikusnál. Az anyajegyeket, egyéb bőrhibákat úgysem tudja eltüntetni, ráncaim meg nincsenek. Rendszeresen 5-7 évvel fiatalabbnak néznek, pedig 33 vagyok. Szemöldökszedést meg ilyeneket pedig megcsinálom otthon magamnak.
2023. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5: egy jó kozmetikus nem csak addig kozmetikus, amíg nála vagy. Ha ért hozzá, és lelkiismeretes, akkor ajánlani fog otthoni kezelésre is termékeket, következő alkalommal pedig megfigyeli, mennyire vált be.
2023. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Laylah, te procelánbabah!
2023. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!