Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A combotokon szőrtelenítetek?...

A combotokon szőrtelenítetek? Milyen típusú szőrötök van ott?

Figyelt kérdés

Nekem szőke, pihe, de sűrű, és fényben nagyon látszik. Viszont csak nyáron szedem le, a páromat nem zavarja.

Másoktól hallottam, hogy nyáron is felesleges. Ti hogy vagytok ezzel?

Tök örülök a napsütésnek, meg hogy melegedik az idő, de egyre inkább aggaszt, hogy újra backalódnom kell az epilátorral, gyantával. Időigényes és nem is szeretem csinálni. Borotválni nem szeretném a combomat.

Ti hogy vagytok? Szőrtelenítitek?


2023. márc. 18. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, epilátort használok. Már megszoktam, viszont egyre inkább időpazarlásnak érzem ezt a heti egy óra epilálást. Viszont kénytelen vagyok, mert fehér bőrű vagyok, és fekete a szőröm.
2023. márc. 18. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Télen nem csinálok vele semmit. Nyáron végigszaladok rajta borotvával.

Sötés bőrű vagyok, sötét szőrrel de a combom nem vészes.

2023. márc. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Világos bőrű vagyok, szökés szőrrel, én nem bajlódok ezzel a combomon.
2023. márc. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Világos bőr, sötét, erős szőr, de bőrbetegség miatt semmilyen szőrtelenítés nem alkalmas.

Barátnőm szőke, pihés szőrét a combján általában nem szedte le semmivel, alig volt észrevehető.

2023. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Világos bőröm van és sötét, de szerencsére nem túl erős szőrzetem. Mindenhol szőrtelenítek, nekem alap, hogy a combokat is epilálom télen-nyáron. Ha szintén nem erős, és ráadásul szőke szőröm lenne, akkor lehet, hogy a karomat és a combomat kihagynám.
2023. márc. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szőke pihés szintén, télen nem szoktam, max. térd felettig, nyáron, ha már eléggé barna a lábam, akkor leszedem, mert a napon olyan, mintha arany combom lenne, úgy csillog. 🤣 Borotvapárti vagyok vagy szőrtelenítőkrém.
2023. márc. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kicsit világosabb kreol bőröm van, sötét, erős szőrzettel.

Télen-nyárom szedem. Télen nem lenne fontos, csak magam miatt szoktam leszedni, mert engem zavar.

2023. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem szőke szőröm van ott,de baromira zavart főleg nyáron ezért leszedtem borotvával.Azóta ritkult a szőr ott és kb elég 2 hetente borotválni.
2023. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szőrtelenítem,sajnos nekem erős,sötét szőr van a teljes lábamon,lábujjaktól combtőig,így én az egészet borotválom.
2023. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!