Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az aranyozott ékszerek mennyir...

Az aranyozott ékszerek mennyire hamar kezdenek el lekopni?

Figyelt kérdés
Pl egy aranyozott ezüst/réz gyűrű esetén kb hány év viselés után kezd el látszani az arany alatt az eredeti színe?

2023. márc. 22. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy vékony réteg, szóval inkább csak vizuális tuning.


Attól is függ hogyan hordod, de ha egész nap rajtad van, akkor max 1 hónap alatt már látszani fog, be fog zöldülni a bőröd is.


Nekem allergiám van a fémre, és az aranyozás meg az ezüstözés semmit sem ér, 20 perc alatt ugyanúgy tele leszek viszkető kiütésekkel.

2023. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zuhanyzol benne és leveszed éjszakára, akkor egész sokáig tartanak. Nekem van olyan, ami több éves már és még mindig szép. Azt nézve, hogy milyen jó árban vettem, nagyon megérte.
2023. ápr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2023. ápr. 27. 21:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!