Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi az a zselé/gél szerű...

Mi az a zselé/gél szerű ragasztó anyag, amivel felteszik a tip-es műkörmöt? És nem műköröm ragasztó?

Figyelt kérdés

Legalábbis nem a hagyományos ragasztó, ami általában picike fehér műanyag flakonban van, vagy ecsetes is szokott lenni.

Hanem olyan tégelyben van, mint a zselék, nem folyékony, hanem majdnem szilárd, és ecsettel vagy spatulával kell kivenni a tégelyből?



2023. márc. 24. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Glue gel, ragasztózselé.
2023. márc. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rákerestem. Az első 3 oldalra rá is kattintottam. Crystal nails, Perfect nails és 2mbeauty. Mindhárom azt írja, hogy ez strasszkövekhez van, vagy egyéb díszítő elemekhez. Az egyiknél ráadásul ecsetes kép volt. Ez nem lehet az, az annyira sűrű, hogy nem lehetne ecsetes formában használni.

Úgy értettem a kérdésben az ecsetet, hogy te magad nyúlsz bele saját ecsettel a tégelybe, és "erővel" nyomod bele, hogy megmozduljon az anyag.

Egfy videóban láttam, hogy ezzel tették felé a tipet, és annyira keményre köt, hogy még hetek múlva is alig lehet géppel lereszelni.

2023. márc. 24. 19:20
 3/5 A kérdező kommentje:

Ó, visszamentem youtube-ra, reméltem, hogy feldobja újra ezt a videót. Megtaláltam, hogy meg lehet nézni az előzményeket, ezt eddig nem is tudtam. :D

Szóval meglett a kis 40 perces videó, kb 8 percnél kezd el beszélni erről az anyagról:

https://www.youtube.com/watch?v=FjrfxSSUNe8&t=541s

Nem írtál végül is rosszat, csak arra tényleg a köves ragasztót dobja ki. Na ez meg "tip glue gel", és így már megtalálom google-ban is.

2023. márc. 24. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Polygel

Akrilgelnek is hivjak! Erre gondolsz! Ez a legujabb technologia a kormozesben!!! Tenyleg jo ey konnyu hasznalni!!

Cn -nek akrilzsele aneve. Fekete tubusban van! Azt hasznalom en is!

2023. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem polygel. Figyelj oda mit írt. Zselés anyagot, amivel magát a köröm tipet tudja felragasztani. Az pedig a glue gel. Nem polygel...értelmezd a kérdést.
2023. márc. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!