Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Merre találok ilyet? (bőv....

Merre találok ilyet? (bőv. Lennt. )

Figyelt kérdés
Szeretném felvarratni a hajam, de még nem találtam meg a megfelelő szalont. Ahol nem fonják, hanem a másik módszerrel csinálják. Ti tudtok jó szakembert? Kb. 100.000 ft-ot szánok rá, de nem szeretném ha elrontanák. Ami a közelünkben van szalon, hát elég sok rosszat hallottam róla... Az utazás megoldható, szóval várom a tippeket. :)
2010. okt. 7. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100 000ft?:D bnőmnek 5000ért varták be oO:D
2010. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az varrás. Amit én csináltatok az nem, de írtam is.
2010. okt. 7. 18:52
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szeretném felvarratni a hajam..."


"Az varrás. Amit én csináltatok az nem, de írtam is."

2010. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"szeretném felvarratni a hajam"


:)

2010. okt. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel így hívják... hogy hajfelvarrás, de több fajtája van. Ennyi észt...
2010. okt. 7. 21:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Van a fonott varrás, ami olcsó, de folyton menni kell, és fonásos varrással toldják hozzá. Van az infrás égetés. Ezt is hajfelvarrásnak hívják, de ez tovább tart, mostható, vasalható stb.stb. és drága. Nha én a másodikat szeretném, nem az elsőt és ezt a kérdésbe is írtam... Így már érthető?:)
2010. okt. 7. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hülye p*csa vagy, ez nem "hogynevezik" kérdése, hanem magyar nyelvtan kérdése :D Mivel TE szóltad le az első válaszolót, hogy TE nem varratni akarod. Mi van, ha ő is a másik típusú "varrásra" gondolt, ami mégsem varrás?:D
2010. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te hülye vagy. Ha nem tudod értelmezni az írást, akkor gondok lehetnek nálad. Írtam, hogy nem a fonós varrásra vagyok kíváncsi, és ha jól látsz, akkor látod, hogy összegbe is nem egyezik... De sebaj. A hülye csak Te vagy, hogy olyan kérdésre válaszolsz, amiről fingod sincs.
2010. okt. 7. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!