Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért divat még 2023-ban is...

Miért divat még 2023-ban is leb*zizni meg egyéb jelzőkkel ellátni azokat a férfiakat akik karbantartják a fanszőrüket és a hónaljszőrüket?

Figyelt kérdés
2023. márc. 26. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ezt azok mondják, akik lusták magukat rendben tartani, és nem akarják, hogy te jobb legyél. Ez olyan, mint mikor valaki fogyókúrázik, és próbálják lebeszélni meg lehúzni, mert különben nekik is mozogniuk kéne.
2023. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A magyarok mindenbe belekötnek, mert ha jó valami, az sem jó nekik, ha rossz valami, akkor mmeg azt inkább kifigurázzák ahelyett, hogy változtatnának rajta.
2023. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
ez hol divat? mert én pont inkább azt látom, hogy kezd divat lenni lemajmozni azt, aki nem szedegeti, csak simán tisztán tartja.
2023. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt tapasztalom, a környezetem megszól miatta.
2023. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem hinném hogy divat lenne. 27 éves vagyok, de általános iskolás koromban is voltak már olyan fiúk akik a lábukat is borotválták. Főleg akik fociztak. Hónalj borotválás alap volt.

Nem hallottam még olyat, hogy azt szólják le aki borotvál. Főleg 2023ban...

2023. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "van-e rajtad sapka vagy nincs" eset. Nálunk pl. gimiben volt, aki karban tartotta, volt, aki egyáltalán nem szedte le, de seki nem szólt be emiatt a másiknak. Volt, aki két hónapig nem borotválta, aztán leszedte és volt, aki rendszeresen, pl. hetente borotválta és volt, aki a 4 év alatt egyszer sem szedte le a hónaljszőrét, de ugyanúgy volt haverunk, mint, aki borotválja. Itt a GYK-n szokták irogatni, hogy aki leszedi az kisfiús vagy b@.zis, de élőben ilyen nincs. Senki nem fog beszólni fürdőben vagy strandon, hogy miért vagy miért nem szeded le. Legalábbis én ezt tapasztaltam.
2023. ápr. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!