Arany vagy ezüst?

Figyelt kérdés

Nektek melyik anyag tetszik jobban?

Nekem az ezüst, hiába nem olyan értékes, mint az arany, de valahogy sokkal tisztább, "nyugodtabb", nemesebb anyagnak tartom.



2023. márc. 29. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Arany
Ezüst
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezüst. Egyszerűen jobb viselnem, talán mert a csillagjegyem is vízjegy. :)

((Szó se róla, viseltem arany karikagyűrűt anno, de nem volt annyira komfortos viselni, mint az ezüstöt.))

2023. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő nagyon tud tetszeni, nem is tudom miért kéne dönteni? Vannak arany színű és ezüst, sőt rózsaarany színű ékszereim is és mindig a hangulatomhoz, ruháimhoz választom. Mindkettőnél a szép igényes, finom darabokat szeretem, nem a nagy giccses dolgokat. Arany ékszerből is lehet nagyon szép igényeset venni és ezüstből is igénytelent. Mostanában azt látom, hogy a boltokban az arany színű dolgok mennek jobban, H&M ékszerész részén is több az arany szín, mint az ezüst. De divattól függetlenül mindkettő nagyon szép tud lenni.
2023. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem az arany jobban áll. Kényelmetlen viselést még nem tapasztaltam...
2023. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezüst. Egyszerűen csak jobban tetszik a színe
2023. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!