Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Származhat valamilyen hátrányo...

Származhat valamilyen hátrányom abból, ha teljesen leborotválom a hajamat, és a jövőben parókát hordok?

Figyelt kérdés

A hátrány alatt egyrészt azt értem, hogy megbélyegezhetnek vagy kinézhetnek-e emiatt, mivel Magyarországon szerintem ez egyáltalán nem elterjedt. Másrészt természetesen arra gondolok hogy van-e ennek valamilyen egészségügyi kockázata, árt-e a fejbőrömnek a rendszeres használat, stb.


Ha valakit érdekel a háttértörténet: kislány korom óta küzdök azzal, hogy a hajam, akármennyit, akármivel fésülöm, percek alatt összáll tincsekbe. De úgy, mint ahogy a vizet jó ideje nem látott hajléktalanoknak áll. Emellett nagyon száraz is, tapintásra kb olyan, mint a drótkefe. Már rengeteg fodrásznál jártam, és számtalan terméket kipróbáltam, de semmi nem segített. Emiatt gondolkodok a fenti megoldáson, mert bármit megtennék hogy nekem is olyan gyönyörű hajkoronám legyen mint minden lánynak, de a természet nem akarja megadni :')



2023. ápr. 6. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy weave lehet jobb lenne.


Az az afró hajon is működik, és kevesebb macera mint egy paróka.


A hajadat befonják cornrowba, és ehhez van hozzádolgozva a hosszú haj.

2023. ápr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 qborka ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy bajod lenne tőle. A parókát is rendesen mosni kell,a hozzávaló samponnal + balzsammal + fésűjével fésülni.

A műszálas parókában pl.nem lehet főzni,gőz,erős hő nem érheti. Így pl hajszárítózni sem lehet,ha gyorsan kellene megszáradjon.


Szerintem nézd meg a jó minőségű parókák árát és megszereted a saját hajadat. 🙂

2023. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Borotváld le, és ne hordj parókát. Imádom a kopasz lányokat 😍
2023. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A hormonjaidat nézesd meg.
2023. ápr. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A paróka látszani fog. Akinek jó a szeme, észre fogja venni, hogy parókád van. Amúgy a kopaszságot ki akarod próbálni? Vágysz rá valamennyire? Mert akkor oké. De ha nem, akkor ne fordulj egyből ilyen radikális megoldáshoz, például egy-két rövid hajstíluson is elgondolkozhatsz.
2023. ápr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező! Egy érdekes és ritka döntés előtt tetted fel itt a kérdésed. Hogy döntöttél? Mi lett, mi lesz a hajad sorsa?
2023. máj. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!