Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőként melyik férfi illat...

Nőként melyik férfi illat (illetve annak mondott) volt az, amit szívesen használtál?

Figyelt kérdés

Tudjuk sok híres "nagy" márka illata olyan, amit férfi és nő is magára fújhat, érdekelne melyik tetszett nagyon?


(de lehet olcsó, kevésbé ismert márka is természetesen)



2023. ápr. 9. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Sok cikk van erről { főleg angolul }, hogy igazából nincs női - férfi illat a szakértők ezekben részletesen mesélik el miért. Nem tudom, aki nem ért hozzá miért ír ide főleg ilyen lekezelő stílusban? Kérdező neked azt tudom mondani Zara esetén van több olyan, amit férfi osztályon találsz, de uniszex a drágábbak között meg szinte a 80% olyan, ahol van/ lehet átfedés érdemes szaglászni ízlés kérdése melyik fog meg!
2023. ápr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

#8


Mert honnan tudod hány éves a kérdező? Én sehol nem látom írta volna, de ha fiatal akkor is a halálom ez a " mi korunkban" szöveg, pedig veled vagyok egy korosztály. Rengeteg minden változott igen és akkor mi van? Ezek csak illatok, túl komolyan veszed az életet és az hogy itt fröcsögsz egy ilyen téma kapcsán azt valószínűsíti van veled gond nem is kicsi. Inkább koncentrálj arra ne legyél ennyire megkeseredett és oké ne próbálj ki egy sportosabb női parfüm illatot milyen szerencse nem kötelező! ;)

2023. ápr. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nem kell félreérteni, amit írtam. Főleg nem is a kérdezőre, hanem a kommentekre reagáltam. Azokra, akik arra utaltak, hogy valójában nincs férfi meg női illat. Holott a legtöbb ember igenis tud különbséget tenni, a legtöbb illat esetén.

Az uniszex illatok pedig inkább mai trend, régebben kevésbé volt jellemző.

És azoknak is megvan a helye, főleg a hétköznapokon. De egy színházi eseményre pl. én inkább egy adott nemhez társított illatot választanék, férfinak férfiasat, nőnek nőieset.

De semmi probléma azzal sem, ha valakinek más a véleménye.

Azzal már igen, ha szándékosan veszekedni akartok. Egy illaton különösen hülyeség lenne bárkivel összevitatkozni.

2023. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
24%

9!

Egy illat ha markáns akkor nagy valószínűséggel férfi.

Ha édeskés vagy kissé citrusos, vaniliás, akkor női.

Kissé fura lenne ha az én parfümömet a feleségemen érezném, nem lenne teljesen nő tőle.

Azt meg hagyjuk hogy a beteg gyártók hogyan akarják a buta megvezethető embereket átbhaszni, nem mindenkit lehet.

Példa:

Most a nőkön ez a bő szárú férfi gatya vonzó?

Akinek van esze nem gazdagítja a mocskos gyártókat azzal, hogy megveszi, és ezáltal nem hagyja magát megvezetni.

Ilyen egyszerű.

Aki akar, az meg had legyen bolond.

2023. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem rám értetted??? Az első hozzászólásod az volt "beteg" vagyok illetve, aki másik illatot használ, hát erre azt írni más generál vitát nem te rém vicces!


A többieknek köszönöm az értelmes válaszokat itt is és privátban is, mindet olvastam és igyekeztem utóbbiakra mind felelni!

2023. ápr. 14. 18:17
 16/19 A kérdező kommentje:
12-es köszönöm szépen a soraidat!
2023. ápr. 14. 18:18
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, 10-et és 13-at írtam, a többi nem én vagyok. De azt hittem, 12-es az én kommentemre reagált, később vettem észre, hogy nem.
2023. ápr. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
4%
disznósajt, fokhagymás lángos
2023. ápr. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Paloma Picasso Minotaure - ezt nőként nagyon szeretem magamra fújni.

Édeskés, fűszeres, ugyanakkor nem a tipikus kanszagú illat.

A másik ilyen az Armani Acqua di Gio. Ez már sokkal frissebb, citrusosabb.

A harmadik pedig az Armaf Club de Nuit Intense Man. Ebből nekem ez a fás, darkos férfi verzió egy fokkal jobban bejön, mint a szilvapálinka illatú női párja. 😄

Egyébként a kedvenc tusfürdőm évek óta az Axe Dark Temptation.

2023. ápr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!