Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a Sol de Janeiro...

Vélemények a Sol de Janeiro testpermetekről?

Figyelt kérdés
Milyen tartósak? Tényleg nagyon édesek? Szeretném a 68-as számút megvenni, az elvileg kissé gyümölcsösebb, mint a többi társa. Mit gondoltok, megéri ezt a 6000-9000 Ftos kategóriát?
2023. ápr. 9. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a felkapott 62-es illatot vettem meg, imádom! Én amúgy is szeretem az édes, vaníliás illatokat, úgyhogy abszolút bevált.

Szerintem testpermethez képest tartós, de ne várj tőle olyan hatást, mint egy parfümtől. Annyit nem bír azért, legalábbis rajtam. Ezenkívül a 71-es illat van még meg nekem, ez különösen édes, ilyen fehércsokis illatú, ezt ajándékba kaptam, annyira nem is tetszik.

Az, hogy megéri-e, rajtad áll. 240mlért drága 13ezer Ft, azt hiszem ennyibe kerül a nagyobb kiszerelés, de ha vágysz rá, tetszik az illat, akkor megéri:)

Nekem a többi illat egyébként nem tetszik, üvegben nagyon finom gyümölcsös de bőrre fújva tök más, nekem nem jöttek be, és elég gyenge is volt az illatuk, alig éreztem

Ha van a közeledben Douglas, akkor meg tudod őket szagolni, kiprobálni magadon, mielőtt megveszed

febr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én a 62-es utazós csomagot vettem meg és a 240 ml es 40 es et ezek a kedvenceim szerintem nagyon jók
tegnap 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!