Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vinted hamis terméket el...

Vinted hamis terméket el lehet adni?

Figyelt kérdés

Vinteden hamis termékeket ellehet adni?

Természetesen nem nyerészkedni akarok csak van 1-2 ruhám régebbről. (Feltüntetném azt is,hogy nem eredeti.)


Nem régóta használom az appot, de ahogy felnéztem nagyon sok nem eredetit árulnak és ki sincsen írva + ára meg++++.



2023. ápr. 10. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem. És ha feltűnteted hogy hamisítvány akkor is tiltani fogják a hirdetést és lehet téged is. Benne van a házirendben, hogy semmilyen hamisítványt nem lehet feltenni.
2023. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
És amùgy, ha felteszel egy hamis cuccot, arròl ki az aki megállapítja, hogy gagyi? Max privátban megírod annak aki szeretné, hogy nem eredeti.
2023. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Persze, hogy lehet, csak mindenképpen tüntesd fel, hogy az nem eredeti. Én is töltöttem fel csomó márkás cuccot, például Adidas, guess, tommy hilfiger, de mikor a márkát kell megadnom, akkor mindig rá nyomok a "noname" opcióra, így nem tiltják. Nyilván tudom, hogy ezek nem eredetiek, így nem is úgy van meghirdetve.
2023. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
3-as: így se lehet felrakni...
2023. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Én november óta rakom fel az ilyen termékeket is, és még egyszer nem jelentettek, nem figyelmeztettek. Ergo, dehogynem.
2023. ápr. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Bármilyen terméket eladhatsz, ha korrekten megírod, hogy hamis vagy mit kell róla tudni. A vevők meg eldönthetik, hogy kell-e nekik. Ameddig egyenes vagy és egyértelműen leírsz mindent, addig nincs ezzel probléma.
2023. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szabályzatban alapvetően benne van, hogy hamis terméket nem lehet hirdetni, de ettől függetlenül rengetegen hirdetnek, köztük én is. Szerintem amég oda írod, hogy nem eredeti vagy a márka opciónál ahogy az egyik előző válaszoló írta, noname-et jelölöd meg, nem lesz vele baj.
2023. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!