Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a szexi...

Mit tegyek hogy a szexi lánytesóm ne csesztessen azzal hogy szar a testem? Mit tegyek hogy jó legyen a testem? Lányok veletek is történt már ilyen? Hip dipset hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés
A húgom mondogatja nekem hogy az én testem szar de akármilyen ritkán is mondja nagyon rosszul esik. Én magas, vékony, kisseggű és kismellű vagyok és még hip dipsem is van ami még jobban zavar (hi dips = bélyegés a csípős másnéven hegedűcsípő) sokat érzem rosszul magam emiatt.
2023. ápr. 11. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Lekensz neki egy nagy taslit, és nem fog többet csesztetni.
2023. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
79%
Neveld meg. Biztosa van neki is kevésbé dicsérendő tulajdonsága, legalábbis a bunkóság már egy közülük. Egyébként meg nem azért esik rosszul, amit mond, mert te nem tetszel magadnak? Egy magas és vékony test jó alapanyag, húzz edzeni és lesz feneked, combod is. A hip dips meg nem tudom mitől ekkora szám, nekem is van de még senki sem tette szóvá.
2023. ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Ha a húgod minden beszólásánál az alsó végtagoddal illeted az ülőgumóját, hamar le fog szokni a piszkálódásról.
2023. ápr. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!